spotkania inne

DLA DZIECI: FiKa Czyta. Poezja Joanny Papuzińskiej

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 12.01.2019
O której godzinie?
11:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na wyjątkowy poranek z twórczością Joanny Papuzińskiej, poetki która 3 stycznia 2019 obchodziła 80-te urodziny.

Joanna Papuzińska - Profesor zwyczajny nauk humanistycznych, wykładowca i pracownik naukowy UW, krytyk literacki, autorka wielu rozpraw dotyczących literatury dziecięcej. Ukończyła Wydział Dziennikarski na UW. Członek Zarządu Polskiej Sekcji IBBY. W 1996 otrzymała Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki za działalność w dziedzinie upowszechniania kultury. Prozaik i poetka. Jej twórczość dla dzieci charakteryzuje się łączeniem baśniowości z realizmem współczesnego życia. Humor towarzyszący czytelnikowi podczas lektury jej utworów rozładowuje nieuświadomione lęki, pozwala dziecku postrzegać świat jako miejsce przyjazne i wszystkim życzliwe.

FiKa Czyta to autorski projekt mający na celu promocję czytelnictwa. W kameralnym przyjacielskim i rodzinnym gronie czytamy i rysujemy.

Spotkanie bezpłatne, dla rodzin, dzieci 3+

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/357915898322509/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję