Zbliża się niepowtarzalna okazja, aby zatopić się w muzycznych kolorach i energii! Już 4 maja (sobota) w Posejdonie w samym sercu Szczecina noc niecodziennych wrażeń! A to wszystko ukryte pod nazwą KOLORY! Spodziewajcie się szeroko pojętej muzyki tanecznej z gatunków: house, deep house, afro house, funky house, organic house w wykonaniu waszych ulubionych DJ-ów!

– Tylko w Posejdonie poczujecie magię niepowtarzalnych wnętrz oraz muzycznej rozkoszy, idealne na niezapomnianą majówkę! – zapowiadają organizatorzy sobotniej imprezy „Kolory”.

Wydarzenie odbędzie się w kilku przestrzeniach jednego z najnowocześniejszych budynków w Szczecinie.

Scena główna stanie w holu. W klubowym, tanecznym klimacie zagrają na niej znani DJ-e, m.in. MILKWISH, JAZZEK, DAVE METZO, MIQRO, MACSY, BOBO i wielu innych. Zaplanowano również vocal live act w wykonaniu MC JACOB A. Do tego na gości będą czekać specjalnie zaprojektowane multimedia, pokazy laserowe, efekty świetlne, potężny sound system. To nie wszystko! Przygotowana zostanie również specjalna strefa gastro, w której przepyszne koktajle będą serwować barmani z Zielonego Patio i Forno Nero.

Strefę czillout zaplanowano na Zielonym Dziedzińcu z czarującą zieloną ścianą. Nowoczesna sceneria zostanie wzbogacona pokazami laserowymi.

Kolejna muzyczna scena przygotowana będzie w restauracji Zielone Patio. Będzie można tu odpocząć, wypić koktajl czy przekąsić coś pysznego.

„Kolory” odbędą się już 4 maja o godz. 20:00.

Bilety online na: https://bit.ly/3W5nd7E

Wejściówki są również dostępne w Zielonym Patio i Forno Nero

Kolejna impreza z tej edycji 22 czerwca! Nie przegapcie!