sport inne

Darmowe zajęcia crossfit

foto: materiały prasowe

Gdzie?
dach Galerii Kaskada (poziom P3 parkingu)
Kiedy?
Sobota, 27.07.2019
O której godzinie?
11:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W lipcowe soboty o godz. 11:00 na dachu Galerii Kaskada (poziom P3 parkingu) odbywać się będą treningi crossfit, prowadzone przez doświadczonego trenera z Calypso Fitness Club. Wstęp jest bezpłatny. Pierwsze zajęcia odbędą się 29 czerwca.

 

Początek wakacji to idealny moment na wzmocnienie kondycji. Galeria Kaskada we współpracy z Calypso Fitness Club zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne treningi crossfit. Odbywać się one będą w każdą lipcową sobotę o godz. 11:00 na dachu Galerii Kaskada (poziom P3 parkingu).

Zajęcia crossfit prowadzone będą przez doświadczonego trenera z Calypso Fitness Club. Trening rozpocznie się od rozgrzewki, po której nastąpi bardzo intensywna faza główna ćwiczeń, prowadzona w formie treningu obwodowego. W finałowym etapie odbędzie się stretching.

Trening crossfit ukierunkowany jest na siłę eksplozywną. Oznacza to, że podczas ćwiczeń wykorzystywana jest maksymalna siła ciała w możliwie najkrótszym czasie. Tego typu ćwiczenia niosą ze sobą bardzo wiele korzyści, w tym: poprawę sylwetki, wzmocnienie ciała i spalanie tkanki tłuszczowej. Crossfit poprawia przede wszystkim siłę, odporność, szybkość i wytrzymałość oraz psychomotorykę.

Sponsorem treningów jest Galeria Kaskada. Darmowe napoje izotoniczne dla uczestników dostarczy firma Gatorade.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję