Będzie dużo bezpłatnych propozycji dla dzieci, ale coś dla siebie znajdą również dorośli. W sobotę,18 maja, Piknik Sąsiedzki - inauguracja cyklu letnich wydarzeń na patio w Centrum Handlowym Ster przy ul. Ku Słońcu

CH Ster przyzwyczaiło już swoich gości, że oferuje dużo więcej niż tylko zakupy w sklepach i punktach usługowych. Tradycją stały się różnorodne wydarzenia specjalne, a kalendarz jest wypełniony nimi szczególnie latem.

W sobotę start sezonu. Podczas Pikniku Sąsiedzkiego zaplanowano animacje, gry i zabawy dla najmłodszych. Będzie stanowisko z megaklockami i grami podwórkowymi. A dzieci z zajęć pozalekcyjnych w lokalnych szkołach przygotują specjalne pokazy.

Na amatorów słodyczy czekać będzie wata cukrowa i bony na lody. Dla młodszych i starszych nie zabraknie też popcornu i kiełbasek z grilla.

Dodatkowo, zaaranżowane zostanie klimatyczne stoisko do selfie.

Zabawa potrwa od godziny 13 do 19.

W dalszej części letniego sezonu na Sterowym Patio organizowane będą wakacyjne warsztaty dla dzieci i muzyczne zabawy dla nieco starszych.

Już teraz można korzystać z placu zabaw z dmuchanymi zabawkami, skakańcami, wielką piaskownicą i strefą relaksu.

Jest też duże stoisko ogrodnicze z szerokim wyborem kwiatów, sadzonek i roślin ogrodowych. Można tam znaleźć nowe okazy do przydomowego ogródka czy działki za miastem

Wstęp na patio jest możliwy w godzinach otwarcia CH Ster, czyli od poniedziałku do soboty, w godzinach 9-21.