spotkania inne

Casting i pokazy mody z udziałem Joanny Krupy

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Galeria Kaskada w Szczecinie, al. Niepodległości 36
Kiedy?
Piątek, 28.09.2018
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Niedziela, 30.09.2018
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Wielkie modowe wydarzenie startuje już w najbliższy piątek (28.09) w Galerii Kaskada! Casting pod okiem profesjonalnego stylisty Grzegorza Blocha, przymiarki i próby na wybiegu (sobota – 29.09), a także finałowy pokaz mody z udziałem popularnej polskiej modelki i jurorki znanego programu modowego Joanny Krupy (niedziela – 30.09) to zapowiedź weekendu pod znakiem stylu i jesiennych trendów. Wydarzenie poprowadzi znany i lubiany konferansjer – Conrado Moreno.

Casting do pokazów mody

Tę datę warto zaznaczyć w swoim kalendarzu! 28 września, w godz. 11-17 w Galerii Kaskada odbędzie się prawdziwy casting dla modelek i modeli, przeprowadzony przez Grzegorza Blocha – profesjonalnego stylistę współpracującego z wieloma gwiazdami show biznesu. W castingu mogą wziąć udział pełnoletnie kobiety i mężczyźni (oraz osoby w wieku 16+, pod warunkiem obecności na castingu przedstawiciela ustawowego). Stanowisko rejestracyjne zlokalizowane będzie na poziomie -1 centrum i otwarte już od godz. 10. Spośród wszystkich uczestników castingu zostanie wybranych 10 osób, które zakwalifikują się do następnego etapu akcji „Bądź TOP modna”. Kryteriami wyboru są m.in. wygląd, aparycja, komunikatywność i sposób poruszania się po wybiegu.

Przygotowania do pokazów mody

Sobota 29.09 upłynie w Galerii Kaskada pod znakiem przygotowań do wielkiego finału. Osoby, które przeszły piątkowe eliminacje, wezmą udział w próbnych pokazach makijażu i fryzur oraz przymiarkach. Stylizacje zostaną przygotowane przez Grzegorza Blocha. Wszyscy klienci centrum będą mogli zobaczyć jak wygląda backstage pokazów mody, a przede wszystkim dowiedzieć się, jakie trendy wybierają styliści na jesień.

Wielki finał wydarzenia

Gwiazdą akcji „Bądź TOP modna” będzie Joanna Krupa, którą powitać będzie można już o godz. 12:00 30.09 przed wejściem do Galerii Kaskada od strony Placu Żołnierza. To właśnie ona, w towarzystwie Adama Frączczaka i Jarosława Fojuta, piłkarzy Pogoni Szczecin oraz Norberta Fijałkowskiego – dyrektora Centrum Galeria Kaskada, zasiądzie w jury podczas niedzielnych pokazów mody (godz. 12-18). Po pasjonujących pokazach (styl street fashion, bussines fashion i glamour), komisja wyłoni trzech zwycięzców castingu, którzy otrzymają nagrody w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na zakupach w Galerii. Osoba, która zdobędzie I miejsce, zostanie nagrodzona kartą o wartości 1000 zł, II miejsce – 700 zł i III miejsce – 400 zł!

Spotkania z gwiazdami i sportowcami będą okazją do zrobienia sobie z nimi zdjęć i zebrania autografów.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję