Film reklamowy towarzyszy nam już od kilku dziesięcioleci, ale dopiero rozwój internetu sprawił, że z roku na rok staje się on coraz bardziej popularny. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż ma on wiele zalet. Odpowiednio skonstruowany film reklamowy stanowi bowiem bardzo skuteczny nośnik informacji, wyrażający dużo więcej niż tysiąc słów. Jest więc bowiem niezwykle skutecznym elementem marketingowym. Najlepszą formę reklamową, jeśli wziąć pod uwagę stosunek jakości do ceny stanowi wideo wizytówka. To właśnie ona w sposób przejrzysty, a zarazem niezwykle elegancki prezentuje firmę i jej atuty oraz pracowników. Dlaczego warto zainwestować w stworzenie tego rodzaju filmu reklamowego?

Jaki budżet powinniśmy posiadać, by móc go nagrać? Wszelkie informacje postaram się przedstawić na przykładzie aktualnego ( z 2021 roku) cennika szczecińskiego studia filmowego Alpha Creation Studio.

Film reklamowy – dokonały element kampanii marketingowej

Wideo wizytówka cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród mniejszych firm, jak i większych przedsiębiorstw. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż większość z nas z większą uwagą „konsumuje” treści wideo, niż te przedstawiane nam w innej formie.

Zalety wideo wizytówki dostrzegają przedstawiciele wielu branż, działających na polskim rynku. Pozwala ona bowiem w zaledwie kilka minut przekazać odbiorcy nawet znacznie rozbudowaną treść. Warto również podkreślić, że tego typu film reklamowy nie wymaga zbyt wielkiego zaangażowania ani skupienia, stąd też jest niezwykle przyjemny w odbiorze. I choć forma pisana także wykorzystuje przede wszystkim zmysł wzroku, to bez wątpienia wymaga ona od odbiorcy dużo więcej zaangażowania.

Wiedząc, że Twoi klienci spędzają wiele czasu w sieci, powinieneś pomyśleć o takiej właśnie formie contentu, który będzie dostarczał praktycznych informacji. Pamiętaj, powinieneś być wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci. Dzięki wideo wizytówce wizerunek Twojej firmy trafi do domów milionów ludzi!

Osiągnij swoje wymarzone cele dzięki wideo wizytówce!

Jeśli zależy Ci, by Twoją markę poznało jak najszersze grono odbiorców, stworzenie wideo wizytówki okaże się strzałem w dziesiątkę. To właśnie ten rodzaj filmu reklamowego pozwoli Ci przedstawić wszelkie treści, nawet te wypowiadane wprost w dużo subtelniejszy sposób. Warto również podkreślić, że internauci dużo chętniej udostępniają treści wideo, aniżeli zwykłe artykuły. Istnieje zatem większa szansa, że potencjalni klienci natrafią w sieci na Twoją wideo wizytówkę i rozpoczną współpracę właśnie z Tobą, bo pozwolisz im się „poznać”.

Z badań marketingowych wynika również, że prawie 84 % odbiorców zdecydowało się na zakup produktu, bądź usługi po obejrzeniu materiału filmowego danej marki. Jeśli więc nie chcesz, by postrzegano Cię jako sprzedawcę „kota w worku”, zastanów się nad stworzeniem skutecznego filmu reklamowego, dzięki któremu sprzedawany przez Ciebie produkt, bądź usługa stanie się bliższa dla odbiorcy. Dzięki niemu bowiem w krótki, a zarazem wyczerpujący sposób przedstawisz swoją usługę lub markę, uwzględniając przy tym najmniejsze nawet szczegóły. Dzięki audiowizualnemu charakterowi przekazu nie tylko łatwiej przykujesz uwagę odbiorcy, ale także będziesz mógł skutecznie nią pokierować, by osiągnąć zamierzony cel, jakim jest sprzedaż produktu lub usługi.

Stworzenie filmu reklamowego, przedstawiającego Twoją firmę jest doskonałym  pomysłem, który pozwoli Ci wyróżnić się w branży. Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż materiały wideo dużo lepiej pozycjonują się w wyszukiwarce Google, dla której są one znacznie cenniejsze niż zwykły tekst. Materiał wideo lepiej przemawia do odbiorcy niż zwykłe zdjęcie. Nie dziwi więc fakt, że film reklamowy zyskał opinię nowoczesnego formatu, dzięki któremu Twoja firma nie da się wyprzedzić konkurencji.

Powierz stworzenie filmu reklamowego profesjonalistom!

Poznawszy zalety wideo wizytówki, pewnie zastanawiasz się, ile kosztuje stworzenie skutecznego filmu reklamowego. Budżet, który bez problemu pozwoli Ci stworzyć profesjonalną wizytówkę wideo wcale nie musi być ogromny! I warto to podkreślić, bowiem wielu właścicieli firm obawia się wysokich kosztów takiego przedsięwzięcia. Jeśli jednak nie posiadasz odpowiednich umiejętności, skorzystaj z pomocy profesjonalistów ze szczecińskiego studia filmowego Alpha Creation Studio. W ten sposób będziesz miał pewność, ze wszystko zostanie wykonane na jak najwyższym poziomie.

Doskonałym przykładem niskobudżetowego filmu wideo jest wizytówka, która idealnie sprawdza się zarówno wśród firm dopiero wkraczających w biznesowy świat, jak i film od lat działających już na rynku. Nowoczesny film reklamowy będzie nie tylko doskonałą wizytówką, ale również świetną formą prezentacji firmy na targach, konferencjach czy spotkaniach branżowych. Z tego typu prezentacji często korzystają również osoby prywatne, chcące stworzyć niebanalne CV, które zwiększy ich szansę na rynku pracy.

Film promocyjny zdecydowanie podniesie rangę Twojego przedsiębiorstwa i podniesie świadomość Twojej obecności na rynku. Wyprodukowane przez Alpha Creation Studio wizytówki wideo stanowią niezwykle skuteczne narzędzie, pozwalające firmie na zbudowanie pozytywnego wizerunku w mediach i przybliżenie jej misji.

Decydując się więc na skorzystanie z usług profesjonalnego studia filmowego Alpha Creation Studio naprawdę możesz wiele zyskać. Potencjalni klienci, którzy widząc, że poświęcasz swój czas i pieniądze na pokazanie swojej firmy czy usług „od kuchni” będą postrzegali Cię jako poważnego i stabilnego kontrahenta, który oferuje najwyższej jakości produkty i usługi.

 

By stworzyć skuteczną reklamę wideo nie musisz wydawać kroci!

Cena filmu reklamowego uzależniona jest od wielu czynników – tematyki, czasu trwania, grupy docelowej czy też miejsca emisji. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny jest stworzenie krótkiego filmu wizytówkowego. Z  Alpha Creation Studio jest to możliwe! Korzystając z naszych usług masz pewność, że zyskasz profesjonalny film reklamowy, którego stworzenie nie wymaga posiadania ogromnego budżetu. Zrealizowaliśmy bowiem dziesiątki tego typu projektów, dbając o najmniejszy nawet szczegół. Nasz zespól ekspertów doskonale zdaje sobie sprawę, że profesjonalnie sfilmowany, a następnie odpowiednio zmontowany przekaz wideo przynosi spektakularne efekty. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by każdy klient otrzymał produkt dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

Jeśli zależy Ci na stworzeniu skutecznego filmu reklamowego, ale nie dysponujesz zbyt dużą ilością czasu, to wideo wizytówka będzie tu doskonałym rozwiązaniem. Tego rodzaju film możesz bowiem nagrać w jeden dzień, dzięki czemu nie tylko szybko uzyskasz wspaniały materiał, ale również oszczędzisz pieniądze. Ośmiogodzinny dzień zdjęciowy operatora wideo to koszt rzędu 400-500 zł. 

Najważniejsza jest dobra historia, wywołująca u odbiorcy emocje. Jeśli więc masz pomysł na film reklamowy, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci go zrealizować. Możemy również stworzyć dla Ciebie filmy korporacyjne czy też dynamiczne i przyciągające oko spoty dla firm. Nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Szczecina czy Stargardu, ale również w całym województwie zachodniopomorskim. Każdy nasz produkt jest szyty na miarę i dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Z pomocą doświadczonych kamerzystów Alpha Creation Studio „ubierzemy” w odpowiednią formę Twój przekaz tak, by dotarł do jak najszerszego grona odbiorców. Mimo że format FULL HD wciąż dominuje na rynku, to my używamy profesjonalnych kamer 4K, co pozwala zredukować koszt części realizacji, gdyż w pewnych warunkach, dzięki dużej rozdzielczości i możliwości opcji wycinania z obrazu kilku kadrów bez straty na jakości, mogą zastąpić kilka standardowych kamer.

By film reklamowy spełnił Twoje oczekiwania i trafił w gusta odbiorców, warto pomyśleć o odpowiednim oświetleniu, ewentualnym użyciu mikrofonu. Jeśli dysponujesz nieco większym budżetem możesz wykorzystać w swoim projekcie drona, dzięki czemu możesz pokazać Twoją firmę z zupełnie nowej perspektywy, wykorzystując przy tym niesamowite ujęcia, dzięki którym Twoja produkcja filmowa zapadnie na długo w pamięci potencjalnych klientów. Nie są to zbyt wielkie koszty, bo rzędu około 350 zł.

Ważnym i nieodłącznym elementem tworzenia wizytówki wideo jest odpowiedni montaż sfilmowanego materiału. Profesjonalny zespół Alpha Creation Studio wybierze najlepsze kadry, odpowiednio je potnie i zmontuje, dokona profesjonalnej obróbki kolorystycznej powstałego materiału, a cały film podda udźwiękowieniu. Możemy również dodać lektora lub elementy animacji tzw. motion design. Dzięki naszemu doświadczeniu właściwie przygotujemy Twój film reklamowy, byś mógł umieścić go  wybranych przez Ciebie mediach.  Przy optymalnych i w miarę prostych projektach, które wcale nie odstają od droższych rozwiązań i są najbardziej opłacalne, to koszt 80 zł za godzinę montażu materiału filmowego. Im trudniejsze zlecenie, tym wyższa cena.

Biorąc więc pod uwagę powyższe koszty, szczecińskie studio filmowe Alpha Creation Studio może stworzyć dla Ciebie profesjonalną wizytówkę filmową już w cenie 900 zł. W cenie znajduje się również licencja na utwór muzyczny w tle.

To naprawdę niewielki koszt, biorąc pod uwagę, że tego typu rozwiązania ma ogromne zalety i pomoże Ci zaistnieć w wirtualnym świecie i pokonać konkurencję. Pamiętaj, że im szybciej zaczniesz dbać o swój wizerunek, tym więcej korzyści będziesz mógł osiągnąć. O to, by Twoja wizytówka była profesjonalna i jedyna w swoim rodzaju zadba profesjonalna i doświadczona kadra Alpha Creation Studio. Wszelkie działania – od przygotowania do filmowania, przez profesjonalne nagranie, po późniejszy montaż wykonujemy z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Wykorzystywanie do produkcji profesjonalnego i najlepszego na rynku oprogramowania daje gwarancję, że film spełni oczekiwania najbardziej nawet wybrednych klientów.

Zajmujemy się nie tylko produkcją filmów promujących firmę, produkt czy usługę. W naszym portfolio znajdziesz również filmy z kampanii reklamowych czy też inicjatyw społecznych, które w idealny sposób przedstawiają pomysły, zrealizowane przedsięwzięcia czy inwestycje. Z takiego rozwiązania korzystają nie tylko włodarze miast czy instytucje, ale również różnego rodzaju firmy. Chętnie stworzymy dla Ciebie reportaż czy wywiad, doradzimy Ci w sprawach  wideo marketingu czy pomożemy w wykreowaniu wszelkiego rodzaju form filmowych. Wszelkie wyceny naszych usług są darmowe.

Dzięki wielu prezentowanym rozwiązaniom, z których możesz skorzystać staliśmy się jednymi z liderów szczecińskiej branży filmowej. Zaufało nam wiele osób – właściciele małych i większych firm oraz podmioty indywidualne. Zaufaj nam i Ty! Na pewno Cię nie zawiedziemy! Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Zapraszamy do kontaktu:
https://www.alphacreation.pl