sport inne

Bezpłatne spływy kajakowe

foto: materiały prasowe

Gdzie?
start z brzegu Odry przy ul. Grobla
Kiedy?
Niedziela, 29.09.2019
O której godzinie?
10:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W ostatni weekend września Centrum Żeglarskie zaprasza na bezpłatne spływy kajakowe „Spływ po Mare Dambiensis – na wyspę Wielka Kępa”. Zapisy odbywają się internetowo. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

28 i 29 września Centrum Żeglarskie zaprasza na trzy spływy kajakowe nazwą „Spływ po Mare Dambiensis – na wyspę Wielka Kępa”. Trasa spływu będzie wiodła nurtem Odry Zachodniej, przez odnogę Odry Świętą, Kanałem Krętego Węża, wodami jeziora Dąbie Duże, na wyspę Wielka Kępa, gdzie kiedyś była Plaża Mieleńska. Uczestnicy będą mieli okazję poznać część wyspy Wielka Kępa i przyrodę jeziora Dąbie, a także wziąć udział w ognisku. Udział w spływie jest bezpłatny.

Spływ wystartuje z brzegu Odry przy ul. Grobla i potrwa około trzech godzin. Uczestnicy mają do wyboru trzy terminy wycieczek:

- w sobotę, 28 września, o godz. 10.00 i 14.30,

- w niedzielę, 29 września, o godz. 10.00.

Łącznie w trzech wycieczkach będzie mogło popłynąć 48 uczestników. W spływie mogą wziąć udział osoby od 13. roku życia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w spływie wyłącznie pod opieką dorosłych. Uczestnicy muszą posiadać umiejętność pływania wpław oraz minimalne doświadczenie w pływaniu kajakiem.

Jesteś zainteresowany? Zapisz się już dziś! Rejestracji na spływy kajakowe należy dokonać poprzez wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA, którą znajdziemy na stronie www.centrumzeglarskie.pl i przesłanie jej na adres: e.lesniowska@centrumzeglarskie.pl.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję