Masaże relaksacyjne, peelingi kawitacyjne, pedicure medyczny – to tylko część zabiegów, z których będzie można skorzystać całkowicie za darmo, jednocześnie umożliwiając zdanie egzaminu dyplomowego studentkom kosmetologii. Akademia Nauk Stosowanych Collegium Balticum poszukuje chętnych, którzy podczas egzaminów wystąpią w roli modelek i modelów.

3-letnie studia kosmetologiczne w Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych kończą się egzaminem dyplomowym, podczas którego studenci wykonują różne zabiegi. Uczelnia właśnie poszukuje chętnych osób, które podczas egzaminów wystąpią w rolach modelek i modeli. Zainteresowani będą mogli skorzystać z profesjonalnych zabiegów na twarz, ciało albo stopy. I to wszystko za darmo.

– Ograniczeń wiekowych nie ma – zaznaczają przedstawiciele Collegium Balticum. – Ważne, żeby nie było ciężkich przeciwwskazań, m.in. zakażenia skóry twarzy, szyi i dekoltu czy choroby nowotworowej. I by w dniach 11, 12 czy 15 lipca dysponować czasem od godz. 9:00 do około 13:00-14:00.

Modele i modelki mogą liczyć na kompleksową pielęgnację, obejmującą zabiegi na twarz, profesjonalne zabiegi podologiczne oraz odnowę biologiczną. Wszystkie wykonywane będą przez studentki kosmetologii pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów. Na co można liczyć?

– Zakres na twarz, szyję, dekolt to zabieg z masażem, peelingiem enzymatycznym albo kawitacyjnym, do tego serum wprowadzane sonoforezą albo mezoterapią bezigłową, a w alternatywie zabieg RF, czyli fale radiowe. Na zakończenie maska odpowiednia dla skóry oraz po niej krem na wykończenie zabiegu. W opcji jest też oczyszczanie wodorowe i infuzja tlenowa – wyliczają przedstawiciele Collegium Balticum. – Propozycje dla całego ciała to zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, np. masaż relaksacyjny pleców, masaż gorącymi kamieniami, masaż bambusem, masaż kamieniami jadeitowymi, zabieg borowinowy czy masaż bańką chińską. Z kolei podologia to pełny pedicure medyczny, czyli taki, który opracuje wszystkie problemy na stopach, m.in. modzele, nagniotki, odciski, pękające pięty czy wrastające paznokcie.

Gdyby z podobnych zabiegów skorzystać w gabinetach kosmetycznych, trzeba byłoby zapłacić nawet kilkaset złotych. Zapisując się na listę, nie tylko umożliwimy studentom podejście do egzaminu, ale i możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy.

– Same zabiegi na twarz to koszt rzędu 300-700 zł, na ciało – między 180 a 450 zł. Stopy to kolejne 150-400zł. Ci, którzy zgłoszą się jako modele i modelki, łącznie zyskają, według cen gabinetowych, pakiet od 600 do ponad 1000zł – wyliczają przedstawiciele Collegium Balticum.

Do wyboru są trzy terminy: 11, 12, 15 lipca. Aby się zapisać, wystarczy skontaktować się pod numerem telefonu: 780 053 703.

Aktualizacja: Jest komplet uczestników. Zapisy zostały zamknięte.