Panie odwiedzające CH Ster będą mogły zasięgnąć porad wizażystek, wybrać się na zakupy ze stylistką albo zadbać o zdrowie, korzystając z badań mammograficznych. Wszystko bezpłatnie.

Z okazji Dnia Kobiet, CH Ster przygotował dla pań specjalną ofertę, z myślą o ich zdrowiu, urodzie i stylu.

Najwięcej atrakcji zaplanowano na 8 i 9 marca (piątek-sobota), podczas wydarzenia – Ster na Styl. To właśnie wówczas będzie można skorzystać z bezpłatnych porad stylistki, wizażystki, kosmetologa oraz innych specjalistów z branży beauty & fashion.

Wcześniej można zadbać o zdrowie, a konkretnie – niezbędną profilaktykę. Już w najbliższy piątek na parkingu CH Ster stanie mammobus. Wszystkie zainteresowane panie będą mogły zrobić sobie bezpłatne badania mammograficzne. Punkt badań będzie czynny: w piątek, 1 marca (godz. 8:30-14:30); w poniedziałek, 4 marca (godz. 10-17.00); we wtorek, 5 marca (godz. 10-17:30).

W najbliższych dnia sfinalizowany zostanie również konkurs na metamorfozę modowo-urodową. Pod okiem profesjonalistów wygląd zmieni pięć pań, które w najbardziej kreatywny sposób wyjaśniły swoje motywacje w poście na profilu CH Ster na Facebooku.

Więcej informacji na stronie: https://chster.pl/.