inne

Aukcja charytatywna dla WOŚP w GH Turzyn [atrakcyjne nagrody]

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Galeria Handlowa Turzyn
Kiedy?
Sobota, 12.01.2019
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 12.01.2019
Do której godziny?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W sobotę, 12 stycznia, w godz. 11:00 – 17:00, na terenie Galerii Handlowej Turzyn odbędzie się aukcja charytatywna unikalnych przedmiotów, voucherów i atrakcji. Dochód zostanie w całości przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której celem w tym roku jest pozyskanie środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Klienci GH Turzyn, którzy wezmą udział w aukcji mogą wylicytować atrakcyjne nagrody, m.in. vouchery na naukę języka obcego, catering dietetyczny czy karnety na zajęcia taneczne.

Galeria Handlowa Turzyn dołącza w tym roku do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sobotę 12 stycznia na terenie galerii odbędzie się aukcja charytatywna. 27. finał tej ogólnopolskiej akcji odbędzie się w niedzielę 13 stycznia.

W sobotę, 12 stycznia, w godz. 11:00 – 17:00, na terenie Galerii Handlowej Turzyn odbędzie się aukcja charytatywna unikalnych przedmiotów, voucherów i atrakcji. Dochód zostanie w całości przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której celem w tym roku jest pozyskanie środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Klienci GH Turzyn, którzy wezmą udział w aukcji mogą wylicytować atrakcyjne nagrody, w tym:

- 5 voucherów na naukę angielskiego online o wartości 1000 zł – nagrody ufundowane przez szkołę językową GREAT

- Dwie płyty z kolędami uczniów ZS TPP

- Obraz autorstwa lokalnej artystki Ewy Śliwińskiej

- Vouchery od Centrum Medycznego - Rehabilitacji i Treningu Personalnego „Fizjoline” – nagrody ufundowane przez Centrum Medyczne „Fizjoline”

- 2 vouchery o wartości 200 zł na wizytę u wybranego specjalisty – nagrody ufundowane przez Klinikę Dilige

- 3 jednorazowe wejścia na zajęcia aqua aerobiku – nagrody ufundowane przez Aqua Styl

- 1 bilet dla dwóch osób na dowolny seans filmowy – nagroda ufundowana przez Kino Pionier

- Bilet uprawniający do całodziennego wejścia na salę zabaw Powerland – nagroda ufundowana przez Salę Zabaw Powerland

- 5 karnetów na zajęcia taneczne (4 wejścia)- nagrody ufundowane przez Kimama Dance Studio

- Catering dietetyczny – dwa vouchery o wartości 300 zł - nagrody ufundowane przez Slow Chef

- 1 x nocleg w apartamencie dla 2 osób ze śniadaniem, 1 x voucher na kolację dla dwóch osób o wartości 200 PLN – nagroda ufundowana przez Hotel Vulcan

- Torebka skórzana czarna o wartości ok. 300 zł – nagroda ufundowana przez Leather Boutique

- Nagrody od Fundacji WOŚP (nerki, koszulki, torby)

Przez cały czas trwania akcji wolontariusze Zespołu Szkół Szczecińskiej Fundacji „Talent – Promocja – Postęp” będą kwestowali z orkiestrowymi puszkami i identyfikatorami. Serdecznie zapraszamy do wspólnego wspierania szczytnych celów – pomaganie jest dziecinnie proste! Szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.galeria-turzyn.pl.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję