koncerty

Artur Sikorski OKRĄG TOUR

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 30.09.2018
O której godzinie?
16:00
Za ile?
39 - 229 zł; bilety dostępne na ebilet.pl
Opis wydarzenia
Artur Sikorski wystąpi 30 września w Szczecinie.

Po premierze debiutanckiej płyty pt. "Okrąg", która miała miejsce 1 grudnia 2017 r. i sukcesie pierwszej części trasy koncertowej, Artur Sikorski wyrusza w dalsze tournee. Dotychczas kojarzony głównie z kolaboracji z bratem, jednak trzymający się na uboczu, ale zawsze w towarzystwie swojej gitary - zdecydował się na przełom w swojej karierze.

DOSTĘPNE BILETY:

Bilet na koncert - 39 zł

Bilet na Meet&Greet - 109 zł. Uczestnik otrzymuje podarunek oraz zdjęcie z wokalistą. (Upoważnia również do udziału w koncercie)

Bilet VIP - 229 zł. Uczestnik bierze udział w kameralnym lunchu i spotkaniu z wokalistą, otrzymuje podarunek oraz zdjęcie. (Upoważnia również do wzięcia udziału w koncercie oraz w Meet&Greet.)

O ALBUMIE:

Album „Okrąg”, czyli dziesięć totalnie własnych kompozycji, style muzyczne odwzorowujące gusta Artura, autorskie teksty pełne emocji - pokażą prawdziwą twarz młodego wokalisty. Każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie, ponieważ usłyszymy trochę popu, reagge, a nawet rapu. Jednak wszystkie piosenki łączy zawsze dźwięk jednego instrumentu - gitary.

Organizator: MyMusic


Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję