dla dzieci warsztaty

Arcydzielne Warsztaty [g. 09:00, 10:00 i 11:00]

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 14.09.2019
O której godzinie?
09:00
Do kiedy?
Sobota, 14.09.2019
Do której godziny?
12:00
Za ile?
dziecko 10 zł / opiekun 10 zł, dostępne na www.bilety.fm
Opis wydarzenia
DK 13 Muz zaprasza na Arcydzielne Warsztaty. To twórcze zajęcia podejmujące temat sztuki współczesnej dla dzieci (4-7 lat) i ich opiekunów. Tym razem na naszych warsztatach będzie abstrakcyjnie. Ola Głowacka podejmie próbę wyjaśnienia najmłodszym, czym jest abstrakcja w sztuce, a dzieci podejmą twórczą próbę stworzenia abstrakcyjnego dzieła.

 

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka - od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, specjalista w dziedzinie edukacji artystycznej małych dzieci. Na co dzień wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. Praca z najmłodszymi jest dla niej wyjątkowym zajęciem, nie tylko uczy dzieci, ale również uczy się od dzieci. W swojej pracy wykorzystuje z elementy Pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka wielu projektów warsztatowych dla najmłodszych.

MIEJSCE: Sala Edukacyjna DK „13 Muz”

GODZINY:

g. 9:00 (4-5 lat),

g. 10:00 (5-6 lat),

g. 11:00 (6-7 lat)

Udział dziecka w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna. Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia odbywają się bez butów (dzieci i dorośli).

Czas trwania zajęć 45 minut.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł, dostępne na www.bilety.fm

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję