Czy z balkonu lepiej oglądać najpiękniejszy park w Szczecinie (Rose Park przy ul. Jasienicy), czy wodę (Grand Bulwar przy ul. Bulwar Gdański)? A może skorzystać z 2-procentowego kredytu dla młodych i wybrać osiedle Dąbie Park (przy ul. Stacyjnej)? To trzy sztandarowe inwestycje dewelopera West Comfort, które w weekend (7-8 października) zostaną zaprezentowane podczas Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2023 w hotelu Courtyard by Marriott w Posejdonie na Bramie Portowej.

– Będziemy czekać przy naszym stoisku z wielkimi, bardzo realistycznymi makietami realizowanych inwestycji. Planujemy też premierę filmu prezentującego osiedle Rose Park przy Różance. Co jednak najważniejsze, przygotujemy spokojny kącik, w którym będziemy mogli z każdym porozmawiać i odpowiedzieć na wszystkie pytania – mówi Magda Estrich, specjalista ds. sprzedaży w West Comfort.

Rose Park – apartamenty kilkadziesiąt metrów od Różanki Kilka Kroków od różanki

Różanka uznawana jest przez wielu szczecinian za najpiękniejszy park w mieście. Niedługo będzie można zamieszkać tuż obok. Przy ul. Jasienicy realizowana jest inwestycja Rose Park – dwa budynki z apartamentami inwestycyjnymi.

– Lokalizacja jest przepiękna. Każdy apartament będzie z widokiem na zielony park. Na parterze lokatorzy będą mieli dostęp do własnych ogródków, wyżej będą balkony, a na V kondygnacji duże tarasy o powierzchni nawet 117 m2 – podkreśla Justyna Goluch, specjalista ds. sprzedaży w West Comfort.

W I etapie powstanie pierwszy budynek. Zostanie oddany do użytku w kwietniu 2025 roku. Lokale będą miały od 20 do 80 m2. Każdy z lokatorów uzyska dostęp do części rekreacyjnej na parterze.

– Będzie tam basen z biczami wodnymi oraz jacuzzi, z którego będzie można bezpośrednio wyjść na patio i poopalać się. Obok zaprojektowano siłownię i saunę. Co ważne, stawiamy na fotowoltaikę, żeby takie części wspólne były zasilane z tego ekologicznego i ekonomicznego źródła – tłumaczy Magda Estrich

W drugim budynku dodatkiem do apartamentów z widokiem na park będzie sala klubowa z bilardem. Na parterze zaplanowano miejsce na mały sklep spożywczy. A obok zaprojektowano budynek restauracji. Powstanie więc małe i niemal samowystarczalne osiedle.

Grand Bulwar – mieszkania nad brzegiem rzeki na Łasztowni

To najbardziej zaawansowana inwestycja West Comfort. Przy ul. Bulwar Gdański, tuż nad brzegiem Parnicy, powstaje apartamentowiec Grand Bulwar z podziemnym garażem. Będzie gotowy w grudniu 2024 roku.

– Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Ale wciąż są dostępne wolne mieszkania, podczas targów na pewno będzie z czego wybierać. Wciąż można kupić np. penthouse’y (80-120 m2) na najwyższym piętrze z dużymi tarasami – zapewnia Magda Estrich.

Budynek będzie miał kształt litery – „U”. W środku znajdzie się zielone patio, będą też ogrody zimowe. W podziemnym garażu zaplanowano stację ładowania samochodów elektrycznych. Tam gdzie nie będzie tarasów, zaprojektowano balkony z widokiem na wodę.

– To będzie apartamentowiec o wysokim standardzie. Zadbamy, żeby elewacja z cegłą klinkierową i antracytem nawiązywała do historycznej zabudowy Łasztowni. W budynku będzie recepcja i concierge – mówi Justyna Goluch.

Dąbie Park – mieszkania (nie tylko) dla młodych

Przy ul. Stacyjnej w Dąbiu powstanie małe osiedle, które docelowo będzie składać się z czterech budynków. Na razie sprzedaż obejmuje I etap, czyli pierwszy budynek z 45 mieszkaniami.

– Będzie gotowy w sierpniu 2024 roku. Oferujemy lokale od 29 do 70 m2. Wszystkie z balkonami lub tarasami – informuje Magda Estrich.

Ciekawym rozwiązaniem w jednym z budynków będzie wysunięty parter ze sklepem Biedronka, którego dach będzie stanowił jednocześnie taras dla mieszkających na piętrze.

Osiedle Dąbie Park to świetna lokalizacja zwłaszcza dla młodych. Inwestycja zaplanowana z myślą o nowym, dwuprocentowym kredycie dla osób, które nie mają jeszcze własnego mieszkania.

– Podczas targów opowiemy oczywiście o podstawowych założeniach tego programu. Możemy też skontaktować zainteresowanych z naszymi doradcami kredytowymi i podatkowymi – zapewnia Justyna Goluch.

Więcej informacji o ofercie West Comfort można znaleźć na stronie https://westcomfort.pl/.

Stoisko na targach