inne dla dzieci

Angry Birds w Galerii Turzyn

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Galeria Handlowa Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 42
Kiedy?
Sobota, 28.09.2019
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Sobota, 28.09.2019
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Red, Chuck i Bomba wracają na ekrany kin! Po sukcesie pierwszej części filmu animowanego Angry Birds, przyszedł czas na kontynuację przygód tych sympatycznych nielotów. Już wkrótce, bo w najbliższą sobotę, 28 września, będzie można spotkać swoich ulubionych bohaterów w Galerii Handlowej Turzyn. Zapraszamy do wspólnej zabawy już od godz. 11:00!

 

Druga część komedii „Angry Birds Film” to zupełnie nowe przygody Reda, Chucka, Bomby i innych przyjaciół z ptasiej wyspy. W kontynuacji produkcji na ekranach zobaczymy także sprytne Zielone Świnki oraz siostę Chucka – Silver, którzy wspólnie z Leonardem i jego drużyną stworzą superteam, by walczyć z nowym wrogiem!

Po emocjonującym seansie, warto odwiedzić Galerię Handlową Turzyn. To tu, w sobotę 28 września, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie z udziałem bohaterów „Angry Birds Film 2”. W programie imprezy dużo zabaw, gier i konkursów dla najmłodszych klientów galerii: spotkanie z bohaterami filmu, interaktywne show muzyczne i kręgle. Dzieci będą mogły spróbować swojego szczęścia i wylosować nagrodę przy czekoladowym kole fortuny oraz bawić się najnowszą technologią VR ze swoimi ulubionymi ptasimi bohaterami w strefie z PlayStation.

Wstęp wolny!

Zapraszamy całe rodziny do Galerii Handlowej Turzyn w godz. 11:00-18:00. 

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia można znaleźć na stronie www.galeria- turzyn.pl.


PROGRAM WYDARZENIA:

28.09.2019 r. (sobota), 11:00-18:00

• Muzyczne interaktywne show

• Spotkania z bohaterami filmu

• Strefa Sony Playstation VR

• Czekoladowe koło fortuny

• Angry Birds Strike Back: kręgle

• Strefa warsztatowa

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję