Ekologiczne mięsa, wędliny, warzywa, mąki, przyprawy, oleje, miody, makarony... W tym takie produkty jak quinoa czarna, olej z nasion ostropestu czy trudno dostępne w naszym mieście kaszki dla dzieci marki Helpa.

To oferta nowego szczecińskiego sklepu internetowego Smacznie tak!

- Nasz sklep jest po to, aby zdrowe odżywianie było łatwiejsze. Jednym kliknięciem można zadbać o swój organizm i sylwetkę. Oferuję tylko produkty, których smak i zalety dobrze znam – podkreśla Wojciech Musiał, twórca Smacznie tak!

Brakowało takiego sklepu

Oferta sklepu to rezultat jego podróży po całej Polsce. Dostawcy zostali wybrani po wizytach na targach zdrowej żywności m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i przetestowaniu wielu produktów. Również tych lokalnych, takich jak pieczywo dostarczane przez Piekarnię Reczyńskich. A wszytko zaczęło się półtora roku temu, gdy pan Wojciech... nie mógł dopiąć koszuli.

- To był bodziec, żeby zacząć się odchudzać, zrozumiałem, że się zaniedbałem. Rozpoczęła się moja przemiana – mówi dzisiaj. – Dużo czytałem na temat zdrowego odżywiania, ułożyłem plan działania. Szybko jednak okazało się, że nie ma jednego źródła, czy to sklepu, czy portalu, na którym można zaopatrywać się od A do Z w zdrową żywność. Niektóre produkty kupowałem przez Internet, inne w różnych sklepach w Szczecinie. Brakowało mi tego, żeby wszystko kupić w jednym miejscu. W dodatku zrozumiałem, że to co jest ekologiczne nie do końca może być zdrowe lub sprzyjające dbaniu o sylwetkę. Duża liczba produktów i producentów utrudnia wybór tego, co jest odpowiednie do realizowania celu jakim było w moim przypadku odchudzanie.

Stąd pomysł stworzenia sklepu internetowego, który w kompleksowy sposób będzie podchodził do tematu zdrowego odżywania. W Smacznie tak! produkty dla siebie znajdą osoby odchudzające się, rodziny dbające o zdrowe odżywanie, budujący formę sportowcy, dopiero uczące się smaków dzieci czy też alergicy.

Tutaj „eko” jest naprawdę zdrowe

Zdrowy styl życie staje się coraz bardziej popularny. Rośnie świadomość Polaków, którzy wiedzą, że to, co jedzą przekłada się na codzienne samopoczucie i energię. Powstaje więc coraz więcej sklepów z ekologiczną żywnością. Również największe markety przygotowują „zdrowe” półki z takimi produktami. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze to, co jest „eko”, jest jednocześnie zdrowe i najwyższej jakości.

- Choćby dlatego, że do wielu takich produktów dodawany jest cukier. U nas natomiast jakość produktów ekologicznych jest priorytetem. Cukru w nich na pewno nie ma – podkreśla Wojciech Musiał. – Markety nie posiadają również w ofercie takiego wyboru mięsa dobrej jakości. Będziemy oferować wędliny całkowicie bez konserwantów lub zawierające tylko jeden trudny do wyeliminowania składnik tego typu, czyli peklosól.

Błyskawiczna dostawa

Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie www.smacznietak.pl. Za jej pośrednictwem mieszkańcy Szczecina i okolic mogą składać zamówienia. Jeśli zostaną one złożone do godziny 12 mają gwarancję, że jeszcze tego samego dnia otrzymają wszystkie produkty znajdujące się na stanie w szczecińskim magazynie.

- Jeśli ktoś poczuje się głodny, to jest głodny dzisiaj, a nie jutro. Dlatego chcemy dostarczać produkty tego samego dnia. Kupujący może wybrać dogodny czas na odebranie dostawy, między godziną 14 a 22. Dostawa od 100 zł jest gratis – mówi Wojciech Musiał.

Wcześniej, najlepiej z tygodniowym wyprzedzeniem (dokładne informacje na stronie), zamawiać trzeba tylko produkty wrażliwe na temperaturę: nabiał, wędliny, mięsa. Wszystko po to, aby docierały do klienta z jak najdłuższym terminem ważności i gwarancją świeżości. Pozostałe oferowane produkty są dostępne od razu, czekają na klientów w lodówkach i na półkach profesjonalnego magazynu, który mieści się na Gumieńcach.

- Musiał on spełnić wszystkie normy Sanepidu, tak jak „zwykły”, stacjonarny sklep z żywnością. Produkty wrażliwe na temperaturę rozwozimy w specjalnych lodówkach – opowiada o standardach przechowywania żywności twórca Smacznie tak!

 

Dla naszych czytelników mamy kody rabatowe do wykorzystanie w sklepie Smacznie tak!

Kod jest ważny do 16 kwietnia. Kod rabatowy -5% na cały asortyment nalicza się w momencie, gdy w koszyku są produkty o wartości 100 zł brutto.

1. Wejdź na www.smacznietak.pl/code

2. Wpisz kod rabatowy: wszczecinie

3. Jedz smacznie i zdrowo.