Z niecierpliwością szczecinianie oczekują otwarcia sklepu IKEA. Początkowe przypuszczenia, że szwedzka marka otworzy swój punkt w Szczecinie w pierwszej połowie 2021 wydają się być coraz bardziej prawdopodobne. Na Instagram trafiły pierwsze zdjęcia z wnętrza IKEA w Szczecinie.

 

IKEA marzyła się szczecinianom od dłuższego czasu, teraz wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy mogli wybrać się na pierwsze zakupy! Na swoim profilu w mediach społecznościowych Karin Sköld – prezes IKEA Retail w Polsce – zamieściła wpis wraz z kilkoma zdjęciami ze środka sklepu.

„Wczoraj mieliśmy przyjemność spędzić dzień z ekipami sklepu, projektu i budowy w Szczecinie. Sklep wygląda fantastycznie i jesteśmy pełni podziwu, jak wygląda wnętrze. Został wykonany kawał dobrej pracy, żeby sklep był gotowy na otwarcie i już nie możemy się doczekać, by przywitać wielu szczecinian. Ogromne podziękowania dla całego zespołu za wspaniałą pracę i wszystkich sklepów wspierających budowę”, czytamy na profilu Sköld na Instagramie.

Na zdjęciach zamieszczonych przez prezes IKEA Retail w Polsce możemy zobaczyć m.in. zaprojektowane wnętrze kuchni i salonu.

IKEA w Szczecinie będzie dwunastym sklepem szwedzkiej sieci w Polsce, a zarazem pierwszym w północno-zachodniej części kraju. To jednocześnie ostatni wielkopowierzchniowy obiekt tej marki.