Jaguary najnowszej generacji, Audi A6 czy Jeep Renegade – to tylko część ekskluzywnych marek samochodów klasy premium dostępnych w wypożyczalni RentVip przy ul. Południowej 1. – Klienci ceniący sobie luksus i wygodę na pewno znajdą u nas coś dla siebie – mówi Dariusz Pecyna, współwłaściciel wypożyczalni.

To jedyne miejsce w Szczecinie gdzie można wynająć tak dużo różnych modeli samochodów najnowszej generacji. Nigdzie indziej w ofercie wypożyczalny nie znajdują się np. Jaguary. W RentVip można natomiast wybierać wśród modeli: XF, XE, F-type i F-pace.

- W Szczecinie nikt nie ma tak bogatej oferty, a zapotrzebowanie na usługi klasy premium jest coraz większe. Ludzie chętnie podążają za luksusem. Jak pokazują badania Polacy wydają już miliardy złotych na wyrafinowane przyjemności, takie jak luksusowe wozy, prywatne awionetki czy drogie cygara – uważa Dariusz Pecyna. – Cały czas wzrasta liczebność klasy średniej, a co za tym idzie zapotrzebowanie na prestiżowe auta. Ten segment rynku dynamicznie się rozwija

Dla firm, par młodych i wszystkich motoryzacyjnych zapaleńców

Największym zainteresowaniem wśród wypożyczających cieszy się Jaguar XF – najczęściej nagradzany samochód w historii Jaguara. Tę, ale również inne luksusowe marki, chętnie wynajmują firmy, gdy np. trzeba odebrać ważnego kontrahenta z lotniska. Nie brakuje też motoryzacyjnych zapaleńców, którzy po prostu chcą przejechać się wymarzonym modelem.

- Klienci korzystają z naszej wypożyczalni z bardzo wielu różnych powodów. Współpracujemy z wielkimi firmami i przy dużych imprezach. Nasze samochody wykorzystywane są przy transferach VIP. Grają w teledyskach i produkcjach telewizyjnych. Oferujemy korzystne warunki dla młodych par chcących wynająć samochód klasy premium na ślub – mówi Dariusz Pecyna.

Oferta skrojona według potrzeb

Samochody można wynająć zarówno na okres krótkoterminowy jak i dłuższy. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie: www.rentvip.pl. Tam też zamieszczony jest ramowy cennik usług.

- Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę skrojoną według jego potrzeb – zapewnia Dariusz Pecyna. – Na rozwój firmy pracujemy razem ze wspólnikami – Michałem i Bartkiem.

Sama procedura wynajęcia samochodu jest bardzo prosta. Jak zapewniają właściciele, wszystkie formalności załatwia się w trzy minuty. Samochody wypożyczyć można telefonicznie dzwoniąc pod 798 621 621 lub 798 631 631.

 

Wypożyczalnia samochodów RentVip

ul. Południowa 1, Szczecin

798 621 621, 798 631 631

www.rentvip.pl

RentVip na Facebooku