Gorącą pizzę dowiozą nam w 30 minut, a zamówienie będziemy mogli złożyć na trzy różne sposoby. W tym tygodniu otwierają pierwszą w naszym mieście Pizza Hut Delivery. Na pierwszych klientów czekają specjalne promocje i atrakcje.

Nowa restauracja mieści się w Centrum Handlowym Stara Cegielnia przy ul. Przyjaciół Żołnierza 128A. Nowoczesny lokal z osobnym wejściem z zewnątrz budynku zajmuje powierzchnię 122 m2.

„Pizza Hut Delivery to pierwsza restauracja tego konceptu w Szczecinie. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut” - czytamy w przesłanej informacji prasowej.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres będzie można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu: 22 536 36 36, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. „Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 10 minut” - czytamy w komunikacie.

Darmowa pizza dla pierwszych 100 osób

Szczecińska Pizza Hut Delivery zostanie otwarta w najbliższą środę, 28 marca, o godz. 11:00. Z tej okazji na pierwszych 100 klientów lokalu będzie czekała darmowa pizza. Goście będą mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście pan lub tradycyjnym spośród wszystkich dostępnych smaków (z wyłączeniem pizz promocyjnych). Szykowany jest również powitalny tort. Nie zabraknie też kolorowych balonów dla najmłodszych.

Restauracja Pizza Hut Delivery będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki, soboty i niedziele od 11:00 do 24:00.