Zespół Perfect kończy karierę. Legenda polskiego rocka właśnie wyruszyła w pożegnalną trasę koncertową. W Szczecinie grupa zagra już za niecałe dwa tygodnie. Dla naszych czytelników mamy bilety na to wyjątkowe wydarzenie.

Trudno zliczyć wszystkie utwory tego zespołu, które stały się przebojami. „Chcemy być sobą”, „Nie płacz Ewka” czy „Pepe wróć” to tylko kilka przykładów w bogatej dyskografii tej formacji. Część z nich już w piątek, 6 marca, będzie można usłyszeć na żywo w Szczecinie. Koncert w Netto Arenie będzie ostatnim występem Perfectu w tym składzie w naszym mieście. 14 lutego zespół wyruszył w jubileuszową, a przy tym pożegnalną trasę koncertową, którą zakończy w czerwcu br. w Gdańsku.

Czy da się podsumować 40 lat kariery – jednym koncertem? To oczywiście bardzo karkołomne zadanie, ale któż wypełni je lepiej, niż perfekcyjna machina, która jak toczące się kamienie, zachwyca nas od tylu lat – zapowiadają organizatorzy trasy.

Koncert w Szczecinie rozpocznie się o godz. 20:00. W sprzedaży dostępne ostatnie bilety.

KONKURS:

Dla naszych czytelników mamy aż 6 podwójnych biletów na to wydarzenie. Zdobędą je osoby, które jednym zdaniem przekonają nas, dlaczego chcą wybrać się na ten koncert. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@wszczecinie.pl. Czekamy do piątku, 28 lutego, do końca dnia (tj. do 23:59). Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.