To będzie trzeci sklep tej sieci w naszym mieście. Już jutro, 12 sierpnia, otwarty zostanie Kaufland przy ul. Floriana Krygiera. Na klientów mają czekać liczne promocje, konkursy z nagrodami oraz poczęstunek.

 

Nowy sklep sieci Kaufland powstał przy ul. Floriana Krygiera 7. Pierwsi klienci będą mogli zrobić w nim zakupy już jutro, 12 sierpnia. Z okazji otwarcia aż do soboty, 14 sierpnia, na odwiedzających będą czekały specjalne promocje, m.in. 30-procentowy rabat na wszystkie warzywa i owoce, oraz konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. produkty spożywcze marek własnych Kaufland. Klientom będą rozdawane również drobne upominki, jak żetony do wózków, balony, kwiaty oraz poczęstunek.

Jak czytamy w przesłanej informacji prasowej, w budynku zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, między innymi ekrany cyfrowe digital signage, na których będą wyświetlane aktualne promocje oraz inne informacje dla klientów. W hali sprzedaży pojawiły się również kasy samoobsługowe, elektroniczne panele dla klientów pełniące funkcję między innymi czytników cen, szafki depozytowe dla kupujących, a także butelkomat dla osób zwracających kaucjonowane butelki.

Sklepowe alejki zostały oznaczone w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić klientom znalezienie poszukiwanych produktów − wszystko dzięki zastosowaniu kolorystyki spójnej z tą, która jest znana z gazetek promocyjnych sieci. Przygotowano również specjalnie oznaczoną Strefę Świadomego Odżywiania, w której klienci znajdą artykuły wegańskie i wegetariańskie, bez glutenu czy z niską zawartością cukru. W sklepie jest również wędzarnia, dzięki której można nabyć produkty wędzone na miejscu.

Na terenie marketu powstał ponadto mały pasaż handlowy, w którym znajdują się salon optyczny, salonik prasowy, sklep mięsny, piekarnia-cukiernia z kącikiem kawiarnianym oraz bankomat. W markecie są też toalety dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także specjalne pokoje dla rodziców z dziećmi wyposażone między innymi w przewijaki. Już niedługo klienci sklepu przy ulicy Krygiera będą mogli również nadać lub odebrać przesyłkę pocztową – dzięki współpracy z DHL Parcel oraz Pointpack.

Nowo otwarty market w Szczecinie to 228. sklep sieci Kaufland w Polsce i trzeci w Szczecinie – obok placówek przy ul. Andrzeja Struga 29 oraz Ofiar Oświęcimia 14B. Sklep przy ul. Krygiera 7 będzie otwarty dla klientów od poniedziałku do soboty w godz. 6-23 oraz w niedziele handlowe w godz. 7-21.