To czternasty sklep tej sieci w naszym mieście. Został otwarty dziś, tj. 13 grudnia o godz. 07:00 przy ul. Granitowej 18. Z okazji otwarcia aż do 23 grudnia na klientów czeka specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci znajdą produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 13 grudnia do niedzieli 23 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Szczecinie znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. Ponadto w nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

W dniu otwarcia (13 grudnia) na klientów czekają bariści oraz kucharze, którzy przygotowali pyszny poczęstunek. Z kolei najmłodsi (do godz. 18:00) mogą odwiedzać specjalny kącik do malowania twarzy.

Nowy sklep sieci Lidl przy ul. Granitowej 18 w Szczecinie ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1350 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00 – 21:00, w piątek i w sobotę od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe w godzinach od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać ze 100 miejsc parkingowych.

– W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Szczecinie – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie LED. Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

KONKURS

Z okazji otwarcia nowego sklepu Lidl w Szczecinie, dla czytelników wSzczecinie.pl mamy konkurs, w którym do wygrania są 3 kosze pełne pyszności z Lidla.
Co zrobić, by je zdobyć? Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie:
Od pewnego czasu Lidl poszerzył swoją ofertę o sprzedaż wycieczek. Jak nazywa się biuro podróży Lidla? Oraz w jednym zdaniu napisać dlaczego upominek powinien trafić właśnie do Państwa.
Na odpowiedzi czekamy pod adresem e-mail konkurs@wszczecinie.pl do końca tygodnia (16.12, 23:59).
Z nadesłanych wypowiedzi redakcja wybierze te najciekawsze, których autorzy otrzymają kosze.