To jedna z najnowocześniejszych inwestycji mieszkaniowych na Pogodnie. Przy al. Wojska Polskiego 187 powstała kameralna zabudowa z mieszkaniami o wysokim standardzie z dużym polem do ich indywidualnej aranżacji i dostosowania do własnych potrzeb. Blisko stąd do ważnych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie wystarczy kilkuminutowy spacer, by znaleźć się na Różance, a kilkanaście minut, aby dotrzeć do Syrenich Stawów czy Parku Kasprowicza.

Zabudowa w nowoczesnym stylu powstała w pobliżu skrzyżowania al. Wojska Polskiego i ul. Traugutta. To kameralna inwestycja dewelopera Modehpolmo. Jeden budynek, cztery klatki schodowe, dwa piętra i tylko 25 mieszkań. Projekt przygotował architekt Jacek Lenart ze studia A4, znany z wielu realizacji w Szczecinie, laureat honorowej nagrody SARP 2019 (SARP - Stowarzyszenie Architektów Polskich).

Wysoki standard, ogródki, tarasy, antresole...

Duży nacisk położono na standard wykonania mieszkań. Są one dobrze doświetlone poprzez duże okna trzyszybowe o zwiększonej akustyczności. W każdym lokalu okna wychodzą na 3 strony świata. Do dyspozycji mieszkańców są ogródki (parter), tarasy (I piętro) lub antresole (II piętro). Mieszkania wyposażone są w wentylację mechaniczną.

Wybierać można spośród mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych. O powierzchni od 55 do 94m2. Zadbano o ich funkcjonalny rozkład. W mieszkaniach 3-pokojowych największe wrażenie robi przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i taras, na który można wyjść z dwóch pomieszczeń.

Rozwiązania zwiększające komfort codziennego życia

Olbrzymim atutem mieszkań 4-pokojowych jest antresola stanowiąca, otwartą przestrzeń, co daje dużą możliwość jej indywidualnej aranżacji i dostosowania do własnych potrzeb. Na każdym piętrze są tylko dwa mieszkania. Warto nadmienić, że jest możliwość ich łączenia w ramach jednej kondygnacji.

Osiedle jest zamknięte i monitorowane, zainstalowane są wideofony. Każdy lokator ma dostęp do indywidualnych boksów garażowych w części podziemnej z bramą na pilota. Są też komórki lokatorskie. Dach został wykonany z dachówki ceramicznej. O materiałach wysokiej jakości nie zapomniano również na klatce schodowej, gdzie zobaczymy m.in. prefabrykowane stopnie czy drewniane opaski przy drzwiach wejściowych do mieszkań.

Blisko do „miasta”, a jeszcze bliżej do terenów rekreacyjnych

Lokalizacja przy al. Wojska Polskiego zapewnia dobrą komunikację z innymi częściami miasta. Jeszcze wygodniej będzie pod tym względem, gdy obok powstanie węzeł Łękno.

Jednocześnie bardzo łatwo będzie można uciec od wielkomiejskiego zgiełku. Tuż obok jest słynna Różanka czy Park Kasprowicza z przygotowywanym do modernizacji Teatrem Letnim. A w drugą stronę, po krótkim spacerze można odpocząć przy Syrenich Stawach albo na kąpielisku Arkonka.

Szczegóły oferty

Wszystkie szczegóły dotyczące mieszkań przy al. Wojska Polskiego 187 można znaleźć na stronie: https://modehpolmo.pl/wojska-polskiego-187.

Tam też jest kontakt do biura sprzedaży.

Budynek został już oddany do użytku. Mieszkania są gotowe do odbioru. Część jest już wykupiona.