Zespoły Heaven i Euforma będą przekonywać słuchaczy do swojej twórczości 27. sierpnia w Muzeum Techniki i Komunikacji przy ul. Niemierzyńskiej. Dla niektórych będzie to dobry muzyczny akcent na pożegnanie wakacji, inni odnajdą coś dla siebie wśród ciekawych eksponatów. Na pierwszy plan wybije się jednak muzyka.

 

Heaven zaprezentuje brzmienia reggae oraz pochodne. Ciekawą cechą tego zespołu jest klarnet i charakterystyczne żeńskie wokale. Chcielibyśmy zarażać "pozytywnym nastawieniem". Wspólne muzykowanie sprawia nam ogromną przyjemność i zależy nam, aby nasza publiczność bawiła się tak dobrze, jak my – mówią sami o sobie. Zespół istnieje od wielu lat, a oprócz materiału własnego coveruje również utwory swojego ulubionego gatunku. Jakie chmury zbiorą się na szczecińskim niebie podczas koncertu?

Euforma to stargardzka formacja powstała wiosną 2010. roku. Na swoim koncie ma między innymi 2. miejsce w II Stargardzkim Przeglądzie Zespołów Rockowych. W naszej muzyce cenimy najbardziej to, że jest nasza i wspólna oraz jak sądzimy dość oryginalna, nie ogranicza nas w żaden sposób, my również staramy się jej nie ograniczać – komentuje Hicz, basista kapeli. Słuchając, na razie skromnego, dorobku nagraniowego zespołu, w uszy rzuca się rockowy żeński wokal Elly – w Muzeum zabrzmi zapewne intrygująco.

Wyróżnikiem siódmego Made in Szczecin Born To Be Wild będzie mocna żeńska reprezentacja muzyczna. Zarówno w jednym, jak i drugim zespole panie stanowią istotny element muzycznej układanki.

To już kolejna odsłona cyklu, którego zwieńczeniem będzie płyta Born in Szczecin vol. 2. Cały czas młode kapele ze Szczecina i okolic mają szanse wziąć udział w projekcie z szansą, że to właśnie ich piosenka znajdzie się na oficjalnie wydanym nośniku. Aby zgłosić zespół do przeglądu muzycznego Made In Szczecin, należy wejść w zakładkę „Rekrutacja” tutaj.

Zaczynamy jak zwykle o 18:00, ceny biletów: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).