To wyjątkowa, ostatnia przed zmianą stanu cywilnego impreza, którą ma się tylko raz w życiu. Wieczór panieński lub kawalerski zasługują na niepowtarzalną oprawę i najlepsze atrakcje. Gdzie znaleźć takie w Szczecinie?

Grey Club

Największy i najbardziej luksusowy klub w naszym mieście jest miejscem, w którym z pewnością całe grupy będą bawić się fantastycznie. Wszystko za sprawą ogromnych możliwości, które Grey oferuje.

- Mamy duże doświadczenie w organizacji tego typy wydarzeń. Przez prawie 5 lat zorganizowaliśmy już setki takich imprez. Wiemy, czego przyszłe żony i mężowie oczekują, jak chcą się bawić i tym potrzebom wychodzimy naprzeciw – mówi Tomasz Stypa, event manager klubu. – 140 m2 parkietu, najdłuższy bar w mieście i najlepsza muzyka gwarantują świetną zabawę. Do dyspozycji gości są duże prywatne loże, strefa VIP oraz private room. Istnieje możliwość dekoracji loży, zamówienia fotografa oraz występu chippendales. Wszystko po to, żeby ten wieczór stał się wyjątkowy.

Dodatkowo Grey Club na wieczory panieńskie lub kawalerskie przygotował oferty specjalne. Do wyboru są 3 pakiety:

- Silver, którego cena zaczyna się od 250 zł i obejmuje wynajęcie loży i wstęp dla 10 osób, zimne przekąski oraz butelkę wina musującego;

- Gold, którego cena zaczyna się od 550 zł i obejmuje wynajęcie loży i wstęp dla 10 osób, zimne przekąski, butelkę wina musującego oraz innego alkoholu;

- Platinum, którego cena zaczyna się od 900 zł i obejmuje wynajęcie loży VIP i wstęp dla 10 osób, zimne przekąski, butelkę luksusowego szampana oraz innego alkoholu.

Party Boat

Dla spragnionych atrakcji na wodzie istnieje ciekawa alternatywa – Party Boat. To doskonale wyposażona w systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe łódź, która może posłużyć zarówno fanom szalonych imprez tanecznych, jak i preferującym spokojniejsze klimaty. Obsługa Party Boat jest otwarta na potrzeby klientów i pomaga zrealizować ich wszelkie pomysły. Na pokładzie łodzi obecny jest kapitan, który zabiera uczestników w rejs po malowniczych zakątkach Szczecina.

Godzina zabawy na pokładzie Party Boat to koszt 500 zł, dwie godziny kosztują 800 zł, a 3 godziny – 1200 zł. W cenie zawiera się rejs i obecność kapitana. Można dodatkowo zamówić catering lub wnieść na pokład przygotowane przez siebie przekąski.

Luxus Car

To propozycja dla osób, które cenią sobie zabawę w luksusowym klimacie. Luxus Car to wysokiej klasy limuzyny, będące ciekawą atrakcją na początek wieczorów panieńskich lub kawalerskich. Wynajęcie takiego samochodu nie wiąże się jedynie z transportem z jednego punktu do drugiego – w pakiecie znajduje się długa przejażdżka po mieście i możliwość wykorzystania limuzyny do sesji fotograficznych.

Koszt wynajęcia limuzyny Luxus Car to 400 zł za godzinę. W cenę wliczone jest wino musujące do toastów.

Szczegółowe informacje o każdej z propozycji można znaleźć na stronach internetowych:

http://www.greyclub.pl/club/imprezy/wieczory-panienskie-kawalerskie.html

http://partyboat.szczecin.pl/wieczory_panienskie/

http://www.luxuscar.pl/oferta.html