Jeśli chcesz przedłużyć włosy w salonie fryzjerskim, możesz skorzystać z doczepów, których używa stylista. Możesz także poprosić o wykonanie zabiegu przy pomocy tych, które sama dostarczysz. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Gdzie kupić dopinki? Podpowiadamy.

Koszt trwałego przedłużania włosów w salonie fryzjerskim wynosi od 1200 „w górę”. Stawki zależą przede wszystkim od metody, jakości, długości i gramatury dopinek, doświadczenia i renomy stylisty oraz lokalizacji salonu. Jeśli chcesz wykonać zabieg, jednak zależy Ci na oszczędnościach, spytaj fryzjera o możliwość wykonania zabiegu przy użyciu doczepów, które sama dostarczysz. Dlaczego warto? 

Własne doczepy — dlaczego warto?

Zalety wynikającego z przedłużania włosów samodzielnie kupionymi doczepami to przede wszystkim oszczędności oraz pewność dobrej jakości produktu (pod warunkiem oczywiście, że dokonasz zakupu w sprawdzonym sklepie). 

Oto kilka przykładów stworzonych na podstawie cen w sklepie internetowym Besthair oferującym doczepy, akcesoria i kosmetyki do przedłużania włosów.

  • Za 20 doczepów (długość 40 cm, waga: 0,4 g) przeznaczonych do przedłużania włosów na keratynę zapłacisz jedynie 26 zł. Koszt zestawu grubszych i dłuższych (0,8 g, 50 cm) to 44 zł. Zakładając, że do przedłużenia włosów potrzeba średnio od 120 do 160 pasm, a do ich zagęszczenia - 80 - 120, nie wydasz na nie więcej niż 352 zł.

  • Jeśli wybierzesz metodę na ringi, za jedno pasmo zapłacisz od 1,20 zł (długość - 40 cm, waga - 0,4 g.) do 2,60 zł (długość - 60 cm, waga - 0,8 g.). Do wykonania zabiegu potrzeba ich z reguły od 120 do 160 zł. Przy maksymalnej liczbie i grubszych dopinkach, koszt nie będzie wyższy niż 416 zł.

  • Czy koszt doczepów stosowanych w najmodniejszej obecnie metodzie kaparowej będzie równie niski? Zdecydowanie tak. Cena 1 kanapki w Besthair wynosi od 19 zł (długość 40 cm, waga 50 g) do 32 zł (60 cm długości i 80 g grubości). Koszt kanapek, niezbędnych do przedłużania wynosi więc od 228 do 576 zł.

Nawet jeśli doliczysz do kosztu doczepów koszt pracy stylisty, istnieje duże prawdopodobieństwo, że całkowita cena zabiegu będzie niższa niż gdybyś korzystał z jego dopinek.

Gdzie kupić doczepiane włosy?

Najlepszym miejscem na zakup dobrej jakości dopinek w atrakcyjnych cenach są sklepy sprawdzone (działające na rynku od co najmniej kilku lat) internetowe z asortymentem do przedłużania włosów. Jednym z nich jest wspomniany wcześniej Besthair. Kupując w Besthair, możesz liczyć nie tylko na świetny jakościowo produkt, ale również na konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i znakomity serwis.

Źródło: https://besthair.pl/