Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników złocistego trunku i dobrej zabawy. Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza edycja Beer Geek Night. To wydarzenie łączące festiwal piwa z imprezą klubową. Mamy dla Was bilety!

Beer Geek Night to pierwsze tego typu wydarzenie w Szczecinie. Weźmie w nim udział 8 rzemieślniczych browarów: Nepomucen, Świebodzin, Łąkomin, Hopkins, Spółdzielczy, Olimp, Piwoteka oraz jeden z pierwszych browarów nowofalowych w Polsce – AleBrowar. W sumie podczas festiwalu będzie można spróbować 50 różnych piw, w tym 8 premier przygotowanych specjalnie z okazji imprezy. Premierowe trunki wezmą też udział w konkursie na najlepsze piwo wieczoru.

Piwne degustacje to jednak nie wszystko. Jak zapewniają organizatorzy, podczas Beer Geek Night nie zabraknie też dobrej muzyki i całonocnej zabawy przy największych rockowych, popowych i klubowych przebojach z ostatnich lat. Do tańca zagra dwóch szczecińskich didżejów: Jazzek i Milkwish.

- Jazzek gra muzykę wysokoenergetyczną i porywającą do zabawy. Zachęcił do tańca piwoszy na Szczecin Beer Fest (który odbył się w czerwcu na Łasztowni – przyp. red.), tym razem obiecuje, że będzie rockowo. Milkwisha można usłyszeć w najlepszych klubach w Polsce i na największych festiwalach. Jego single remiksowane były między innymi przez zwycięzcę nagrody Grammy Paula Harrisa – opowiadają organizatorzy Beer Geek Night.

Impreza odbędzie się w sobotę (14 października) w klubie Peron 5 przy ul. Czarnieckiego 8i. Początek zaplanowano o godz. 18:00. Wejściówki kosztują 25 zł. W cenie biletu każdy uczestnik otrzyma okolicznościowe szkło degustacyjne. Na miejscu obecne będą także food trucki.

Konkurs na najlepszą piwną premierę Beer Geek Night 2017:

  • AleBrowar „Pear Time” – New England Pear Pale Ale
  • Browar Łąkomin „Dziki Dzik na Torfowisku” - Porter Bałtycki leżakowany w beczce po torfowej whisky single malt
  • Browar Spółdzielczy „Knagowe” Wheat IPA
  • Browar Świebodzin „Malyna” Fruit Ale z malinami i laktozą
  • Browar Piwoteka „Gastro Imbeerium” - mango/imbir west coast imperial IPA
  • Browar Nepomucen „NeBir” - Tropical Weizen Ipa Edycja Limitowana DOUBLE MANGO
  • Hopkins „Black Jack” - Porter Bałtycki leżakowany w beczce po whisky Laphroaig
  • Olimp „Hestia - Ne England IPA”

 

KONKURS!
Konkurs rozwiązany. Zwycięzcy otrzymali od nas informacje e-mail.

Dla naszych czytelników mamy do przekazania cztery pojedyncze wejściówki na sobotni Beer Fest Night. Co trzeba zrobić, by je zdobyć? Wystarczy w jednym zdaniu przekonać nas, że bilety powinny trafić właśnie do Was. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@wszczecinie.pl. W treści maila prosimy też o podanie imienia i nazwiska oraz deklaracji: "Oświadczam, że mam ukończone 18 lat".

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 13 października, do godz. 14:00.

4 osoby, które zdaniem redakcji, udzielą najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają wejściówki na festiwal. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.