Dzięki technologii i odpowiedniej aranżacji, w szczecińskim Teatrze Letnim będzie można posłuchać Krzysztofa Krawczyka w duecie z występującymi na scenie – Urszulą, Andrzejem Piasecznym, Michałem Wiśniewskim i wieloma innymi znanymi wokalistami, którym towarzyszyć będzie Royal Symphony Orchestra. Koncert „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz...” odbędzie się w sobotę 17 września, o godzinie 19.

 

„Jak przeżyć wszystko jeszcze raz...” to tytuł jednego z przebojów zmarłego w ubiegłym roku artysty. W hołdzie pamięci Krzysztofa Krawczyka, Royal Concert przygotował serię muzycznych widowisk, realizowanych w miastach w całej Polsce. W sobotę 17 września to wyjątkowe wydarzenie dotrze do Szczecina.

Na scenie Teatru Letniego wystąpią: Urszula, Alicja Szemplińska, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Skawiński, Michał Wiśniewski, Janusz Radek, Chris Cugowski, Ryszard Poznakowski, Piotr Kuźniak i Jarosław Weber. Partnerować im będzie Royal Symphony Orchestra.

Widowisko wzbogacą archiwalia, które będą wyświetlane podczas koncertu. Wydarzenie poprowadzą – Ania Wendzikowska oraz Olivier Janiak.

Bilety dostępne są na stronie: www.royalconcert.pl oraz bilety.fm. Ceny zaczynają się od 59 zł.