Ostatnia szansa na ubaw po pachy! Przed nami wielki finał tegorocznego SZPAKa, który uświetnią aż trzy komediowe gwiazdy. Dla naszych czytelników mamy wejściówki do rozdania.
11. Festiwal Komedii SZPAK zakończy się w niedzielę (3 grudnia) w Domu Kultury Słowianin. Tego wieczoru (początek o 18:00) zaplanowano prawdziwy hit, czyli Impro z Gwiazdami. Tego, co wydarzy się na scenie, właściwie nie da się przewidzieć.

Pierwsza edycja odbyła się w ubiegłym roku i od razu zachwyciła publiczność. W tegorocznej odsłonie weźmie udział aż trzech znanych komików: Ewa Błachnio – niegdyś znana z Kabaretu Limo, regularnie goszcząca w programie Kabaret Na Żywo, Mikołąj Cieślak – wywodzący się z Kabaretu Moralnego Niepokoju, teraz najbardziej znany z roli Ministra Błaszczaka w programie „Ucho Prezesa” oraz Bilguun Ariunbaatar – nieobliczalny reporter U1 Bator TV z programów Szymona Majewskiego. To polski showman mongolskiego pochodzenia, który bawił też widzów programów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Taniec z gwiazdami” czy też „Celebrity Splash”. Nie ma więc wątpliwości, że szykuje się emocjonujący i obfitujący w niespodzianki wieczór.

W sprzedaży są ostatnie bilety na to wydarzenie. Można je nabyć m.in. za pośrednictwem serwisu bilety.fm. Kosztują 60 zł w przedsprzedaży (jutro 70 zł).

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym Festiwalu Komedii SZPAK 2017.

KONKURS ZAKOŃCZONY
Zwycięzcy (Łukasz K. i Paweł K.) otrzymali maila z informacją o sposobie odbioru nagrody.