Pokazy mody, impreza ze znakomitą muzyką, ale przede wszystkim inspirujące wykłady, które wygłoszą Dorota Wellman, Łukasz Jakóbiak i Jakub Bączek. Wszystko w luźnej rozrywkowej atmosferze. Przed nami pierwsza edycja !nspiration Night! Bilety są jeszcze w sprzedaży!
!nspiration Night to młodsza siostra imprezy Inspiration Day, która już od trzech lat organizowana jest w Szczecinie na przełomie września i października. W tym roku organizatorzy postanowili rozbudować formułę i zorganizować nowe lifestylowe wydarzenie w postaci właśnie !nspiration Night. Nowa impreza towarzyszy pierwszej edycji targów kosmetyczno-fryzjerskich „Beauty Trends 2018” i odbędzie się w piątkowy wieczór, 9 marca. Początek o godz. 20:00 w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga 6-8.

- !nspiration Night to dopełnienie „Dnia inspiracji” o elementy, które nie były dotąd wykorzystywane. Stawiamy mocno na charakter rozrywkowy – poza, jak zawsze, znakomitymi mówcami program został wzbogacony o elementy muzyczne – zapowiadają organizatorzy.

Kto tym razem dostarczy szczecinianom porządnej dawki inspiracji?

W programie wydarzenia zaplanowano wystąpienia trzech prelegentów. Będą to: Łukasz Jakóbiak, znany z internetowego talk-show „20 m2 Łukasza”, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, którego ostatnio mogliśmy oglądać w programie Azja Express w telewizji TVN; Jakub B. Bączek, trener mentalny polskich sportowców, w tym naszych złotych siatkarzy, przedsiębiorców i handlowców, uznawany obecnie za jednego z najbardziej utalentowanych mówców inspiracyjnych w Europie (także dzięki poczuciu humoru) oraz zarażająca pozytywną energią i radością życia Dorota Wellman, dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa, która wg Gazety Wyborczej jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje. Uczestnicy !nspiration Night wezmą udział w oficjalnym after party, podczas którego zagrają dj Louie Prima z Berlina, jeden z najbardziej rozpoznawalnych didżejów grających electro swing oraz szczeciński dj i producent Jazzek. Ponadto będą mogli zwiedzić przestrzeń targową „Beauty Trends” jeszcze przed zaplanowanym na sobotę otwarciem targów. Cena biletu na !nspiration Night obejmuje również catering oraz dostęp do baru podczas after party.

Wejściówki można nabyć m.in. za pośrednictwem portalu bilety.fm.

Więcej informacji o targach „Beauty Trends 2018” można znaleźć w naszym tekście „Aż 100 wystawców i mnóstwo atrakcji na pierwszych targach „Beauty Trends” w Szczecinie”.