spotkania

Zielenica. Legendy Pomorza Zachodniego [spotkanie dla dzieci]

foto: materiały prasowe

Gdzie?
ProMedia przy al. Wojska Polskiego 2
Kiedy?
Środa, 13.09.2017
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy młodych czytelników i ich opiekunów w środę, 13 września, o godz. 17.00 do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2), na spotkanie z Małgorzatą Dudą, autorką książki „Zielenica”.
Jest to druga publikacja z serii „Legendy Pomorza Zachodniego”, która ma przybliżyć czytelnikom najpiękniejsze historie regionu. Serię otworzyła „Sydonia von Borcke”, której promocja miała miejsce w lipcu. Książka jest przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych czytelników. Zawiera wierszowaną opowieść o Zielenicy z Trzęsacza, pięknej pannie wodnej, córce króla Bałtyku...

Małgorzata Duda to przewodniczka po Szczecinie i Pomorzu Zachodnim, autorka wielu innych książek i przewodników, która najbardziej lubi opowiadać o regionie właśnie przez pryzmat baśni i legend. Kolorowe ilustracje wykonała Paulina Kaszuba, absolwentka szczecińskiej Akademii Sztuki.

Zapraszamy młodych czytelników wraz z opiekunami. Podczas spotkania będzie możliwość kupienia publikacji i zdobycia autografu autorki. Najmłodsi goście otrzymają również tematyczne kolorowanki oraz będą mieli okazję ułożyć własną legendę pomorską. Wstęp wolny!
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję