To jeden z największych szczecińskich jarmarków świątecznych, które odbywają się na świeżym powietrzu. Jak co roku na Pogodnie znajdziemy wiele ciekawych stoisk. Pomysłów na gwiazdkowe prezenty i bożonarodzeniowe ozdoby na pewno nie zabraknie!
To już czwarta edycja Świątecznego Jarmarku Rękodzieła na Pogodnie. Za każdym razem wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem szczecinian, którzy przyjeżdżają na Pogodno z całego miasta. Jarmark odbędzie się w najbliższą niedzielę, 3 grudnia, tradycyjnie na pl. im. W. Pawłowskiego przy ul. Brodzińskiego.

Jak informują organizatorzy, swój udział zapowiedziało ponad 90 rękodzielników ze Szczecina i okolic. Na miejscu będzie można kupić m.in. bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje, unikalne prezenty, kartki świąteczne, bombki, a także domowe ciasta i wypieki.

- Świąteczny Jarmark Rękodzieła na Pogodnie to świetna okazja dla mieszkańców naszego miasta, aby nabyć unikalne podarunki świąteczne oraz zapoznać się z pracami szczecińskich rękodzielników – przekonuje Paweł Wierzchowiec z Rady Osiedla Pogodno, która jest organizatorem wydarzenia.

Niedzielny jarmark rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 15:00. Wstęp jest bezpłatny. 

Poza Pogodnem w tym roku świąteczne jarmarki zaplanowano m.in.: na Zamku Książąt Pomorskich (9-10 grudnia), w OFF Marinie (9-10 grudnia), na pl. Żołnierza Polskiego (7-17 grudnia). Więcej w naszym tekście „Aż 10 bożonarodzeniowych jarmarków i kiermaszy w Szczecinie. Pierwsze już w ten weekend”