Legenda polskiego rocka, zdobywczyni Fryderyków i szczecinianka, która podbiła serca Polaków – tegoroczni goście Przecław Festiwal to ścisła czołówka polskiej sceny muzycznej.

W tym roku na Przecław Festiwal organizatorzy zapraszają w dniach 10–11 czerwca. Wtedy spotkamy się z najlepszymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej i spędzimy rodzinnie czas.

Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu wystąpi Natalia Przybysz – kompozytorka i autorka tekstów, zdobywczyni Fryderyków, która zaczynała swoją muzyczną przygodę od zespołu Sistars. Nie zabraknie też mocno szczecińskiego akcentu – pojawi się Katarzyna Nosowska, która zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu. Wisienką na torcie będzie występ kultowej, uwielbianej już od trzech pokoleń, grupy T.Love w sprawdzonym składzie: Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Jacek Perkowski, Paweł Nazimek, Sidney Polak.

Bilety na muzyczny dzień festiwalu są do nabycia w serwisie www.bilety.fm, kasie GOKSiR oraz przy wejściu głównym w dniu koncertu. Bilety w przedsprzedaży dostępne są już od 60 zł.

Drugi dzień festiwalu – organizowany pod hasłem „zielona przyszłość naszej planety” – pełen będzie aktywności i atrakcji dla całych rodzin. Będzie można wziąć udział w warsztatach, animacjach artystycznych, grach i zabawach, a także obejrzeć występy muzyczne. Tego dnia wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Dwudniowemu programowi festiwalu towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna, serwująca m.in. naturalne lokalne specjały (slow food). Aktualne informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie www.przeclawfestiwal.pl.