Znane są już pierwsze nazwiska artystów, którzy wystąpią podczas Juwenaliów 2023 w Szczecinie. To czołówka polskiej sceny muzycznej. Bilety na koncerty są już dostępne w sprzedaży.

W tym roku Juwenalia odbędą się w dniach 18–20 maja i jak zapowiadają organizatorzy, przez trzy dni zapewnią sporo ciekawych wydarzeń i koncertów.

Już dziś wiemy, że pierwszego dnia na dużej scenie na Łasztowni zagra Mrozu. Jego ostatni album „Złote bloki” pokrył się platyną, a promujący go singiel „Złoto” był nominowany do Fryderyków.

W piątek, 19 maja, sceną zawładnie hip-hop w najlepszym wykonaniu, a to za sprawą Gibbsa. Utalentowany raper i producent jest jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce.

Ostatniego dnia pojawi się przebojowy Krzysztof Zalewski, którego utwór z Męskiego Grania 2018 podbił serca fanów i zebrał miliony odsłon w serwisie YouTube.

Juwenalia to również masa wydarzeń towarzyszących dla studentów i mieszkańców miasta. Zgodnie z tradycją odbędą się m.in. Przegląd Kapel, Dni Studenta poszczególnych uczelni czy „Idziemy na plażę”.

Więcej informacji o koncertach i wydarzeniach pojawiać się będzie na stronie https://www.facebook.com/events/833813564521749/

Bilety oraz karnety na juwenaliowe koncerty dostępne są na stronach Ticketos.pl oraz bilety.fm.