targi inne

Wymień, kup, sprzedaj. Szafing - wietrzenie szaf w Szczecinie

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
Łaźnia przy ul. Koński Kierat 14/15, I piętro
Kiedy?
Niedziela, 15.10.2017
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Niedziela, 15.10.2017
Do której godziny?
15:00
Za ile?
wstęp bezpłatny dla odwiedzających; dla wystawiających się 10 zł
Opis wydarzenia
Zapraszamy na dziesiątą edycję Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf z Szafa.pl. W weekend 14/15 października będziemy w 6 miastach, by wspólnie odświeżać swoje szafy na sezon jesienny, wymieniając się i sprzedając między sobą ubrania oraz dodatki. W Szczecinie do wspólnego szafingowania zapraszamy do Kooperatywy Łaźnia przy ul. Koński Kierat 14/15.
"Szafing to przede wszystkim dobry moment by zrobić porządek w swojej garderobie, pozbyć się ubrań, które po prostu nam się znudziły i leżą zapomniane na dnie szafy. Przy okazji można też nieco podreperować swój budżet i uzupełnić garderobę na jesień i zimę. Jakie rzeczy warto zabrać na Szafing? Na pewno te, których nie założyłyśmy przez ostatni rok. Jestem pewna, że nagle nie zapałamy do nich miłością, a podczas wydarzenia mogą znaleźć nowego właściciela i wypełnić lukę w czyjejś szafie” - wyjaśnia Gabriela Wajda-Żydzik, koordynator projektu.

W Szczecinie partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest Kooperatywa Łaźnia (ul. Koński Kierat 14/15, I piętro). Szafing odbędzie się 15 października w godzinach 11:00-15:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl i nie tylko. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz upominki od partnerów wydarzenia, m.in. od marki Golden Rose i wydawnictwa Pascal.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja (10 zł).

Uwolnij swoje ciuchy i weź udział w Wietrzeniu Szaf! Zapisy i szczegóły: szafa.pl/szafing

Rezerwacja miejsca podczas szafingu: 10 zł.

LICZBA miejsc dla wystawców OGRANICZONA! Obowiązują zgłoszenia na stronie: http://szafa.pl/szafing

FB: https://www.facebook.com/events/1842444692733146/
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję