Gdzie i kiedy?
Willa Lentza
al. Wojska Polskiego 84, Szczecin
wtorek, 8 sierpnia 2023, 19:00
Za ile?
129/149 zł
Publiczność Willi Lentza zachwyci Wojtek Mazolewski, który będzie promował swoją najnowszą płytę pt. YUGEN 2 – JESTEM.

Wydawnictwo jest kontynuacją solowego albumu artysty. Od zamysłu do realizacji, od projektu do zespołu, od zespołu do wielowymiarowej orkiestry twórców, muzyków w kooperacji z wieloma wspaniałymi artystami. Mazolewski skupił wokół siebie same dobre duchy.

Tak sam opowiada o albumie: „Powstawaniu nowych piosenek towarzyszyło wiele entuzjazmu i dobrych mocy, ale także niepokojących zdarzeń. Sytuacja wokół nas zmieniła się tak niespodziewanie, szybko, dramatycznie, że nie pozostało to bez wpływu na ten materiał. Świat się zmienił i my razem z nim. Dzięki koncertom zespól i nowy materiał nabrały kształtu. Centrum dowodzenia to nadal był mój dom, ale teraz mogliśmy już jeździć i grać na żywo. Myślę, że ta zmiana, to że spotykaliśmy się na żywo dodało nowej muzyce energii i kopa w porównaniu z pierwszym albumem wydanym jako YUGEN.”

Wojtek Mazolewski – kompozytor, instrumentalista, autor muzyki do spektakli teatralnych, audiobooków i filmów, współtwórca polskiego yassu, autor audycji radiowych.