Gdzie i kiedy?
Grey Club
ul. Bogusława X 9, Szczecin
sobota, 20 kwietnia 2024, 22:00
Za ile?
od 85 zł
Jak piszą organizatorzy: „Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez dwie dekady muzycznych emocji, które łączą pokolenia. W tym roku, z okazji 20. edycji Sunrise Festival, zapraszamy Was na wyjątkową trasę THE HISTORY OF SUNRISE FESTIVAL, która jest kontynuacją zeszłorocznego sukcesu”.

Nasza jubileuszowa odyseja obejmie serię wybranych klubów, w których każda noc stanie się hołdem dla nieśmiertelnych hitów i niezapomnianych momentów z historii festiwalu.

Podczas specjalnych wydarzeń, DJ-e i artyści, którzy przez lata tworzyli magię Sunrise Festival, ożywią wspomnienia, przenosząc Was w czasie do tych niepowtarzalnych chwil. Kulminacją tej podróży będzie spektakularne wydarzenie finałowe, gdzie na RED STAGE zobaczycie aż 12 gwiazd światowej oraz polskiej sceny muzycznej. To właśnie tam, w rytmach, które poruszyły miliony, wspólnie uczcimy dwudziestą edycję festiwalu, które pozostawiło niezatarty ślad w sercach fanów w całej Polsce.

Seria imprez i niepowtarzalnych historii, pełnych pasji i muzycznej radości, które łączą nas wszystkich. Nie przegapcie okazji, by być częścią tej wyjątkowej celebracji. Dołączcie do nas i razem oddajmy hołd dwudziestu edycją Sunrise Festival, podczas których muzyka była tym, co nas łączy.

The History of Sunrise zagrają: DJ Kris, DJ Maiqel