Gdzie i kiedy?
Strefa Kultury Studenckiej przy ul. Szwoleżerów 18a
piątek, 9 października 2020, 20:00
Za ile?
darmowe
Teatr nie ma zaprasza na premierę spektaklu „Halo?”, która odbędzie się 09.10.2020 o godz. 20:00 w Strefie Kultury Studenckiej przy ul. Szwoleżerów 18a.

 

Najnowsza premiera spektaklu Teatru „nie ma”, ze względu na obowiązujący reżim sanitarny, będzie odbywać się hybrydowo. Na spektakl wejść będzie mogła ograniczona liczba osób (12 osób), które wcześniej zarezerwują darmowe wejściówki. Link do wejściówek: https://app.evenea.pl/event/halopremiera/

Wszystkich tych, dla których zabraknie miejsc, zapraszamy do śledzenia streamu z premiery, który na żywo będzie emitowany zarówno na profilu Teatru nie ma na Facebooku, jak i na kanale na YouTube.

 

„Teraz już dobrze. Bardzo, bardzo dobrze. Nie przejmuj się. Dałam ci przecież słowo, że nie będę cię niepokoić, że pozwolę ci odejść w spokoju i pożegnam się z tobą tak, jakbyśmy się rozstawali tylko do jutra. Najtrudniej jest teraz odłożyć słuchawkę i znów zostać samą...”

Monodram ruchowy inspirowany tekstem „Głos Ludzki” Jeana Cocteau. Dramat porzuconej kobiety, postępujące szaleństwo, intymna próba poradzenia sobie z rozstaniem i samotnością, oczekiwanie - mające w swoich skutkach tragiczny koniec.

 

Występuje: Dominika Dębiec

Reżyseria: Tatiana Malinowska-Tyszkiewicz

Muzyka: Sławomir Flis

Ruch sceniczny i choreografia: Dominika Dębiec

Wizualizacje: Seweryn Niemiec