Gdzie i kiedy?
Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14
Od: środa, 29 lipca 2015, 15:30
Do: środa, 29 lipca 2015, 15:30
Za ile?
wstęp wolny
Jedenaście artykułów, w tym kilka związanych z siedemdziesiątą rocznicą polskiego Szczecina, dwa dodatki: „Siedem dekad polskiego Szczecina” i tajemniczy fotoreportaż z lat sześćdziesiątych XX wieku, a na koniec wycieczka po Łasztowni. Przed nami premiera piątego numeru „Szczecinera”.
W najnowszej odsłonie rocznika motywami przewodnimi będą: sztuka oraz siedemdziesiąta rocznica polskiego Szczecina. Najnowszy numer będzie zawierał jedenaście artykułów, które – już tradycyjnie – wykroczą poza granice naszego miasta. Do wydania zostaną dołączone dwa dodatki, pierwszy – znany już niektórym czytelnikom – to „Siedem dekad polskiego Szczecina”, drugi zaś będzie niespodzianką.
Podczas premiery magazynu będziecie mieli Państwo okazję, by porozmawiać z wydawcą, redaktorem naczelnym, a także z autorami. Spotkanie w „Starej Rzeźni” będzie świetną okazją do tego, by także poznać plany wydawnicze na kolejne numery „Szczecinera”. Premiera to przede wszystkim spotkanie z autorami, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że w komplecie się nie stawią, mamy wszak sezon urlopowy. Planujemy prezentację związaną z drugim ze wspomnianych dodatków, a wydawca obiecał małą „loterię” z nagrodami. Piąty numer to także okazja do podsumowania naszej dotychczasowej działalności, wspomnień i planów na przyszłość. – mówi Paweł Knap, redaktor naczelny „Szczecinera”.
 
Podczas spotkania będzie okazja, by zakupić czwarty i piąty numer magazynu, a także upominki, które po spotkaniu będą niedostępne. Na koniec wydarzenia zaplanowana jest wycieczka po Łasztowni.
 
Premiera piątego numeru „Szczecinera” odbędzie się w sali „Iluzjon” w „Starej Rzeźni”, 27 lipca w środę o godzinie 17:30.