Gdzie i kiedy?
boisko LO IX
czwartek, 1 czerwca 2023, 13:00
Za ile?
darmowe
LO IX obchodzi swoje 50-lecie, a w ramach święta szkoły już 1 czerwca o godz. 13:00 odbędzie się unikatowe wydarzenie sportowe.

Po ponad 20 latach drużyna koszykarska LO IX została ponownie mistrzem Szczecina. Z tej okazji planowany jest sparing oldboyów z obecną reprezentacją jako memoriał zmarłego pierwszego trenera, Tomasza Kubickiego.

Absolwenci -> Mistrzowie i Wicemistrzowie Szczecina w latach 2000 i 2001, rzucili wyzwanie młodym talentom 9-tki - obecnej Reprezentacji Szkoły -> Mistrzom Szczecina 2023, aby uczcić pamięć wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego i trenera pierwszej drużyny mistrzowskiej - Pana Tomasza Kubickiego.

Ponadto są przewidziane speeche motywacyjne przygotowane przez absolwentów do obecnych uczniów. Dodajmy, że jeden z absolwentów jest obecnie dyrektorem marketingu niemieckiego McDonaldsa, drugi producentem i dziennikarzem motoryzacyjnym.

Mecz o trofeum imienia trenera Tomasza Kubickiego „Mistrzowie wśród mistrzów” rozpocznie się o godz. 13:00 na boisku IX LO.