Gdzie i kiedy?
Willa Lentza
al. Wojska Polskiego 84, Szczecin
sobota, 3 czerwca 2023, 11:00
Za ile?
45/55 zł
Po zimowej i wiosennej przerwie Willa Lentza wraca do śniadań na trawie organizowanych w ogrodzie Augusta Lentza.

W ubiegłym roku spotkania na świeżym powietrzu spędzane w ciekawym miejscu oraz w doborowym towarzystwie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem szczecinian i przybywających do naszego miasta turystów.

Podczas najbliższego plenerowego wydarzenia chcemy przywołać atmosferę podobnych imprez przygotowywanych pod koniec XIX wieku przez rodzinę Lentzów.

Śniadanie na trawie rozpocznie się trzeciego czerwca o godzinie 11:00 i potrwa do godziny 15:00. Na jego ostateczny kształt i program będą mieli wpływ przede wszystkim biesiadujący. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, wśród nich m.in.: koncert kwartetu smyczkowego, odsłonięcie drzewka pamięci Tadeusza Różewicza, widowisko słowno-muzyczne „Szczecińska Wiosna Poezji”, promocja album pt. „Dziedzictwo Architektoniczne Szczecina 1.1.

Miłą atmosferę podczas spotkania zapewni również aktor szczecińskich scen – Konrad Pawicki, który (jak tradycja każe) wcielając się w rolę właściciela rezydencji – Augusta Lentza bawić będzie Gości śniadania na trawie.