Gdzie i kiedy?
Hormon
ul. Monte Cassino 6
czwartek, 16 marca 2023, 20:00
Za ile?
darmowe
Na początku lat dwutysięcznych mówiono, że w Szczecinie „nic się nie dzieje”. Dzisiaj niektórych taka opinia mocno by oburzyła. Ostatnie 18 lat w naszym mieście to czas wielkich zmian. Od rozwoju infrastrukturalnego, przez rozwój oferty kulturalnej i akademickiej.

Od 18 lat codziennie towarzyszy Wam także portal wSzczecnie.pl. Z okazji urodzin portalu organizujemy debatę, podczas której będziemy chcieli rozmawiać o tym, jak te blisko dwie dekady zmieniły Szczecin.
 
Gdyby sięgnąć pamięcią, możemy przypomnieć sobie Szczecin bez Kaskady i Galaxy. Szczecin z „grzybkiem” i „kogucikami”, a nie spektakularnymi biurowcami. Szczecin, gdzie w stoczni woduje się statki i gdzie Łasztownia nie jest spacerowym miejscem miasta, a przestrzenią przeładunkową dla portu.
 
Dzisiaj Szczecin jest zupełnie innym miastem niż w 2005 roku.

Dlatego chcemy zaprosić Was na swoistą podróż w czasie.
 
16 marca o godzinie 20:00 odbędzie się debata, podczas której porozmawiamy o tym, jak zmieniał się Szczecin.
 
– Odkąd istnieje nasz portal zbieramy materiały, przygotowujemy zdjęcia, nagrywamy filmy i wywiady. Kilka z nich na pewno zostanie zaprezentowanych podczas debaty, to będą prawdziwe perełki – zapowiadają organizatorzy.
 
Gośćmi debaty będą: prezydent miasta Piotr Krzystek, prof. Aneta Zelek, ekonomistka i była rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, Karol Nieradka, prezes SARP w Szczecinie oraz Sylwia Różycka, aktorka i prezeska fundacji START.
 
Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 16 marca, w kultowym klubie Hormon. Początek o godzinie 20:00.

Serdecznie zapraszamy do Hormona (wydarzenie będzie otwarte dla publiczności) oraz do śledzenia debaty na wSzczecinie.pl