Gdzie i kiedy?
ul. Wawrzyniaka 7d-g
Od: niedziela, 21 sierpnia 2022, 11:30
Do: niedziela, 21 sierpnia 2022, 15:30
Za ile?
darmowe
Organizatorzy zapraszają na zabawę edukacyjno-rekreacyjną, podczas której każdy uczestnik stanie się alfą i omegą pełnego ciekawostek i tajemnic miejsca – dawnej Betanii.

TEMAT

Tematem Gry jest historia oraz ciekawostki terenu i budynków położonych w miejscu dawnego kompleksu szpitalno-opiekuńczego „Betania”. Gra jest połączeniem aktywnej edukacji w dziedzinie historii i architektury z turniejem na orientację w terenie i spostrzegawczość.

Start i meta: przed kościołem przy ul. Wawrzyniaka 7d-g

UCZESTNICY

W Grze wziąć udział mogą uczestnicy indywidualni (osoby między 12 a 18 rokiem życia jedynie z drugą osobą pełnoletnią) i drużyny dwu- lub maksimum trzyosobowe.

Gra jest przeznaczona dla młodzieży (12 +) i osób dorosłych. W każdej drużynie musi być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Zespołom mogą towarzyszyć dzieci poniżej 12 roku życia, ale nie będą kwalifikowane jako członkowie drużyn i nie będą uprawnione do nagrody.

CO ZABRAĆ?

Należy mieć przy sobie smartfon lub inne urządzenie z dostępem do Internetu oraz smartfon lub inne urządzenia robiące zdjęcia cyfrowe.

JAK ZAGRAĆ?

W punkcie startu/mety należy pobrać kartę Gry. Grę należy rozpocząć najwcześniej o godzinie 11.30. Karty gry można pobrać najpóźniej o godzinie 13.30. Karty Gry należy zdać najpóźniej o 15.30.

NAGRODY

Uprawnienie zdobycia nagrody mają tylko te drużyny, które zdadzą wypełnione karty Gry w punkcie startu/mety i okażą fotografie, których wykonanie będzie częścią zadań Gry. 9 osób, które indywidualnie bądź zespołowo wygrają Grę, otrzymają każda od 1 do 3 (w zależności od liczby osób w drużynie) darmowych biletów na całodniową pieszo-autokarową wycieczkę do Berlina. W programie wycieczki: zwiedzanie Grünewaldturm, oraz dwie trasy piesze po berlińskim Westendzie. Wycieczkę poprowadzi duet Michał Rembas – Dorota Pundyk i gościnnie Sabina Wacławczyk.