Gdzie i kiedy?
Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 7
niedziela, 3 grudnia 2017, 18:00
Za ile?
60 zł w przedsprzedaży, 70 zł w dniu wydarzenia; bilety dostępne na bilety.fm
Wielki, improwizowany finał SZPAK-a! Po ubiegłorocznym sukcesie IMPRO Z GWIAZDAMI zyskało rangę najważniejszej imprezy festiwalu. Kto był w zeszłym roku wie, że tego nie można przegapić, bo to się po prostu już nigdy nie powtórzy!
IMPRO Z GWIAZDAMI to wieczór pełen szalonych improwizacji! Pełna humoru wybuchowa mieszanka gier improwizacyjnych w wykonaniu kolektywu improwizatorów oraz gości, którymi w tym roku będą gwiazdy:
  • EWA BŁACHNIO – niegdyś znana z Kabaretu Limo, teraz łatwiej byłoby wymienić z czego nie jest znana niż na odwrót... Ostatnio widziana między innymi w Tańcu z Gwiazdami, regularnie gości także w programie Kabaret Na Żywo.
  • MIKOŁAJ CIEŚLAK – powiedzieć dziś, że znacie go jedynie z Kabaretu Moralnego Niepokoju to obrazić Ministra Błaszczaka z UCHA PREZESA! Mikołaj to komediowa petarda, która nie raz eksploduje na finale SZPAK-a,
  • BILGUUN ARIUNBAATAR – niezapomniany reporter U1 Bator TV z programów Szymona Majewskiego. Polski showman mongolskiego pochodzenia, który swoim wdziękiem i poczuciem humoru zaskarbił sobie serca Polaków.
Improwizatorzy zagrają ze swoimi gośćmi cykl krótkich skeczy i piosenek improwizowanych, bazujących na formule popularnego amerykańskiego show Whose Line Is It? Wszystko w rytm równie improwizowanej muzyki zapewnionej przez szpakowy impro band. Przyjdź i zobacz, jak z tym zadaniem poradzą sobie gwiazdy polskiej estrady.

IMPRO Z GWIAZDAMI to gwarancja świetnej zabawy i niezapomniane show pełne nieoczekiwanych zdarzeń, bo przecież wszystko będzie improwizowane!

Szczegółowy program Festiwalu Komedii SZPAK 2017 tutaj