Gdzie i kiedy?
Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 7
niedziela, 10 marca 2013, 19:00
Za ile?
cegiełki w cenie 20 zł, do nabycia w DK Słowianin i w Bilety.fm
W październiku ubiegłego roku został brutalnie pobity przez tzw. nieznanych sprawców nasz kolega, chadzający własnymi drogami artysta – Brunon Tode. Do dzisiaj nie ma z nim pełnego kontaktu, a jego rehabilitacja od jakiegoś czasu odbywa się w domu. Wymaga to od Jego bliskich niesłychanej mobilizacji organizacyjnej i FINANSOWEJ – stąd serdeczne apele o finansowe wsparcie akcji przywrócenia Brunona do życia. Każda, nawet najskromniejsza kwota przesłana na jego konto będzie witana z wdzięcznością.

 

Namiary:

Brunon Tode, mBank:
78 1140 2004 0000 3802 7287 0431

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek zostanie przekazany na rehabilitację dla Brunona.

Przyjaciele artysty zorganizują  podczas koncertu  również licytację różnych prac plastycznych oraz przedmiotów użytkowych.

UWAGA - prawdziwy rarytas: podczas koncertu odbędzie się zamknięty pokaz legendarnego filmu "15 minut iluzji" z 1994 roku - na podstawie książki Brunona krótki film z plejadą gwiazd - aktorów Teatru Współczesnego nakręciła Anna Augustynowicz! Film nigdy nie doczekał się oficjalnej emisji.

scenariusz: Małgorzata Pieleszek, Brunon Tode (na podstawie książki Brunona "15 minut iluzji", Wydawnictwo Studio 69, Szczecin, 1994);

reżyseria: Anna Augustynowicz;
realizacja: Małgorzata Pieleszek

Aktorzy:
Magdalena Myszkiewicz
Beata Zygarlicka
Arkadiusz Buszko
Michał Janicki
Wiesław Orłowski
Konrad Pawicki

zdjęcia: Jan Kuczera, Dariusz Aniołkowski;
dźwięk: Wojtek Wójcik (ten z telewizji...), Joanna Napieralska;
światło: Sławomir Solarek, Wacław Drobniewski, Sławomir Dudzik;
montaż: Rafał Sory;
Kierownictwo produkcji: Krystyna Kajewska, Andrzej Kurtycz;
Telewizja Szczecin SA, 1994.