Gdzie i kiedy?
Od: sobota, 11 marca 2023, 18:00
Do: niedziela, 12 marca 2023, 06:00
Za ile?
149-400 zł
Szczecińskie święto muzyki elektronicznej nabierze niespotykanego wcześniej rozmachu! Organizatorzy zaprosili największe gwiazdy i szykują wyjątkową oprawę.

 

Bass Planet przez lata odbywało się w starej Lokomotywie i kolejnych wcieleniach lokalu przy ul. Czarnieckiego przy dworcu PKP. Planowane jest tradycyjnie w marcu, możliwie blisko daty urodzin Westbama, jednego z twórców szyldu Bass Planet. Niemiecka legenda gatunku zawsze jest honorowym gościem i oczywiście występuje ze specjalnym setem. Marka Bass Planet jest jednak na tyle silna, że przez cały rok odbywają się pod nią także dodatkowe imprezy mniejszego formatu - ostatnio m. in. w After Ego czy na Wyspie Grodzkiej.

Po zakończeniu działalności przez lokal Peron 5 Bass Planet szukało nowego miejsca. Pandemia pokrzyżowała plany organizacji wydarzenia w namiocie Event Mariny na Łasztowni w marcu 2020 roku. Z kolei podczas zeszłorocznej wizyty w Hali Odra okazało się, że to miejsce jest zdecydowanie za małe. Mimo upływu lat, fanów muzyki elektronicznej w Szczecinie zdecydowanie nie brakuje! Organizatorzy zdecydowali, że jest tylko jeden możliwy scenariusz - organizacja Bass Planet na wielką skalę w hali Netto Arena, która może pomieścić podczas takiego wydarzenia nawet ponad 5000 osób!

Headlinerzy tegorocznej Bass Planet to prawdziwe legendy i światowa czołówka. Oprócz Westbama to m. in. Dr. Motte, K-Paul, Moguai, Stanton Warriors czy Thomas Schumacher.

Wystąpi ponad 30 wykonawców, w tym takie legendy gatunku jak Westbam, Dr. Motte, K-Paul czy Moguai. Artyści będą grali na dwóch scenach - main stage na płycie głównej Netto Areny oraz na drugiej mniejszej w holu obiektu.

 

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/muzyka/7987-bass-planet-2023-netto-arena-szczecin.html i https://ticketos.pl/event/4870/bass-planet-2023