11 marca w hali Netto Arena odbędzie się 14. edycja Bass Planet. Organizatorzy zaprosili największe gwiazdy i szykują wyjątkową oprawę. Znamy już rozpiskę godzinową wydarzenia.

Bass Planet 2023 zdecydowanie jest jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez w Szczecinie. Po raz pierwszy odbędzie się z takim rozmachem: nowe miejsce, rozbudowany line-up, oprawa na miarę największych halowych festiwali. Po 3 miesiącach intensywnej promocji w końcu przyszedł czas, kiedy to do Netto Areny zjadą znakomici DJ-e. Swoją obecność zapowiadają fani muzyki elektronicznej z całej Polski. 

ŚWIATOWY LINE-UP

Tegoroczna edycja Bass Planet porównywana jest do najsłynniejszych polskich i zagranicznych festiwali, a entuzjastyczne reakcje spływają z całej Polski i Europy. Nic dziwnego, w końcu headlinerzy, którzy 11 marca zaprezentują się w Netto Arenie, to prawdziwe legendy. Poza Westbamem w Szczecinie wystąpią m. in. Dr. Motte, K-Paul, Moguai, Stanton Warriors czy Thomas Schumacher.

– Te legendarne nazwiska to było nasze „must have” na pierwszą edycję w Netto Arenie. Ale zwracamy także uwagę na szereg ciekawych bookingów, które są może nieco mniej znane polskiej publiczności: Housemeister, Basstronauten, HBB Brothers – mówi Krzysztof Wiśniewski, czyli Cherry aka BreakNtune. Szczeciński DJ jest dyrektorem artystycznym Bass Planet, czuwa nad całością koncepcji.

Na dwóch scenach wystąpi blisko 40 DJ-ów! Pełna rozpiska godzinowa jest już dostępna. Pierwsi DJ-e rozpoczną swoje sety o 18:00 wraz z otwarciem drzwi Netto Areny. Koniec zabawy przewidziany jest na godzinę 6:00. 

WYJĄTKOWA OPRAWA

Netto Arena to obiekt, który daje organizatorom ogromne możliwości i planują je w pełni wykorzystać. Za oprawę wizualną oraz nagłośnienie będą odpowiadać największe firmy w regionie: LS Project oraz wSound. 

– Dziś już możemy potwierdzić, że projekt sceny będzie wyjątkowy. Przede wszystkim będzie ona ustawiona inaczej niż na większości wydarzeń w Netto Arenie. Umieściliśmy scenę na bocznej niskiej trybunie, zyskując w ten sposób dużo przestrzeni na płycie głównej obiektu – mówi Piotr Trafny, producent wydarzenia. – To, co wydarzy się w sobotę, nie ma precedensu w naszym mieście, szykujemy dla szczecińskiej publiczności zupełnie nowe doświadczenie. 

SZCZECIŃSKA KOLABORACJA

Z okazji tegorocznej edycji szczecińska marka Stoprocent przygotowała specjalny drop merchu dla Bass Planet. Stoprocent niedawno zostało reaktywowane przez Winiego z pomocą akcjonariuszy, którzy wsparli akcję crowdfundingową. Zwłaszcza w jednym ze wzorów czuć pierwiastek szaleństwa, który zawsze wyróżniał szczecińską firmą pośród innych marek odzieżowych.

– Dwa wzory koszulek, bluza oraz skarpetki można nabyć w sklepie internetowym Stoprocent.com. Będą także, w miarę dostępności, do kupienia na miejscu, jednak jest to kolekcja bardzo limitowana – zaznacza Piotr Trafny.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Bass Planet 2023 odbędzie się 11 marca w hali Netto Arena przy ul. Szafera 3/5/7. Impreza potrwa aż 12 godzin, od 18:00 do 6:00. Wystąpi blisko 40 wykonawców, w tym takie legendy gatunku jak Westbam, Dr. Motte, K-Paul czy Moguai. Artyści będą grali na dwóch scenach – main stage na płycie głównej Netto Areny oraz drugiej mniejszej w holu obiektu.

Bilety można kupić na platformach Ticketos.pl oraz Bilety.fm. Będą dostępne także na miejscu w kasach Netto Areny.

Organizatorzy podkreślają, że organizacja Bass Planet 2023 w hali Netto Arena to także ogromny komfort dla uczestników. Obiekt posiada wielki parking, zaplecze sanitarne, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, jest zlokalizowany blisko nowej pętli przy ul. Szafera i kilku innych ważnych przystanków komunikacji miejskiej.

– Łatwy dojazd komunikacją miejską dla mieszkańców i przyjezdnych, którzy wysiądą na dworcu PKP, jest dużym atutem – dodaje Trafny. – Natomiast rzeczywiście najważniejsze jest, że Netto Arena swobodnie pomieści wszystkich zainteresowanych wydarzeniem i umożliwi dobrą, bezpieczną zabawę przez długie godziny.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym Bass Planet 2023.