Rzadko mamy okazję by zobaczyć inscenizację renomowanego warszawskiego teatru kilka tygodni po premierze. Tymczasem 14 lutego szczecińscy miłośnicy teatralnych komedii, będą mogli poznać najświeższą inscenizację stołecznego Teatru Bajka "Sex, metro i mp3"

21 stycznia byli i na tym  spektaklu  po raz pierwszy mieszkańcy Warszawy i otrzymał on dobre recenzje. W roli głównej w tym monodramie (w reżyserii Stefana Friedmanna) występuje Katarzyna Skrzynecka i podobno jest to jedna z najlepszych jej kreacji ostatnich lat. Tekst do sztuki, napisany przez Olgę Pietkiewicz, został wyróżniony w drugiej edycji konkursu na współczesną polską komedię "Komediopisanie 2009" organizowanego przez Polskie Centrum Komedii Teatru Powszechnego w Łodzi. Walentynkowy wieczór w Teatrze Współczesnym (godz. 18.00 lub 20.30) może więc przynieść wiele pozytywnych wrażeń, tym którzy zaopatrzą się w bilety.

Konkurs

Dla czytelników wSzczecinie.pl specjalny konkurs - do wygrania 2 podwójne zaproszenia na spektakl. Rozlosujemy je wśród osób, które pod tym artykułem z zarejestrowanych profili napiszą dlaczego chcieliby spędzić Walentynki akurat na monodramie "Sex, metro i mp3". Na zgłoszenia czekamy do sobotniego wieczora.