Blisko 100 wystawców z całej Polski weźmie udział w pierwszej edycji targów kosmetyczno-fryzjerskich Beauty Trends 2018. Impreza odbędzie się już w ten weekend w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich przy ul. Struga.
Targi otworzy specjalne piątkowe wydarzenie !nspiration Night 2018, podczas którego inspirujące wykłady wygłoszą m.in. Dorota Wellman, Łukasz Jakóbiak czy Jakub B. Bączek. Wszystko w luźnej atmosferze. Wieczór dopełnią ponadto pokazy mody, muzyka grana przez didżejów oraz inne atrakcje.

W sobotę i niedzielę (10 i 11 marca) targi będzie można odwiedzać w godz. 10:00-18:00. W hali MTS przy ul. Struga znajdziemy stoiska blisko 100 wystawców, którzy zaprezentują łącznie ponad 200 różnych marek. W targach wezmą udział fryzjerzy, kosmetolodzy, kosmetyczki, makijażyści, styliści paznokci, styliści rzęs z całego kraju. Na miejscu obecni będą również przedstawiciele takich branż, jak spa i wellness oraz chirurgia plastyczna. Wszyscy przedstawią w Szczecinie najnowsze trendy ze świata beauty, które zawładną sezonem wiosna/lato 2018.

- Na odwiedzających czekać też będzie specjalna strefa dla mężczyzn Men Zone! - zapowiada Artur Krzemiński – PR Manager wydarzenia. - Nie zabraknie produktów z serii limitowanych, które będą dostępne tylko i wyłącznie na targach, a także wielu promocji, rabatów i zniżek – dodaje.

Spotkanie z Mają Sablewską oraz warsztaty z Magdą Pieczonką

W programie tragów znalazły się również ciekawe pokazy, seminaria i szkolenia, które będą prezentowane na dwóch scenach oraz w sali seminaryjnej.

- Dla uczestników przygotowaliśmy wiele tematycznych spotkań w tym między innymi: wystąpienie Mai Sablewskiej – prowadzącej autorski program emitowany w TVN STYLE „Sablewskiej sposób na modę”, która opowie jak ubierając Polaków dodaje im pewności siebie; warsztaty z Magdą Pieczonką - jedną z najlepszych polskich makijażystek, która poruszy tematy: „Jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę oraz Idealny makijaż zarówno na wieczorne wyjście, jak i na co dzień” oraz wykład Adriana Świderskiego, jednego z czołowych polskich makijażystów, który opowie o kreowaniu wizerunku gwiazd – zapowiada Artur Krzemiński. - Dodatkowo przygotowaliśmy I Kongres Stylizacji Rzęs Beauty Trends 2018 - który dedykowany jest wszystkim stylistkom rzęs, chcącym poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną. Na odwiedzających czekać będzie także szereg szkoleń i pokazów - dodaje.

Targi Beauty Trends 2018 to także okazja do zaprezentowania swoich umiejętności i tym samym zdobycia prestiżowego tytułu mistrzowskiego oraz nagród rzeczowych i finansowych. Podczas pierwszej edycji szczecińskiej imprezy odbędą się m.in. Beauty Trends Lash Cup - Mistrzostwa Stylizacji i Liftingu Rzęs, Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego, Mistrzostwa Stylizacji Paznokci oraz XXIV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski „Srebrny Lok”, skupiający najzdolniejszą młodzież, nauczycieli oraz pracodawców z całego województwa. Finały Mistrzostw będą prezentowane na dużej scenie.

Wstęp na targi jest płatny. Bilety na jeden dzień kosztują 10-20 zł. Koszt biletu dwudniowego to 30 zł. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony bilety.fm.

W sobotni wieczór zaplanowano również oficjalne after party Beauty Trends, które odbędzie się w klubie Grey Club.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym targów Beauty Trends 2018.