Starannie wyselekcjonowani wystawcy z całej Polski, którzy pokażą, że ślub może wyglądać wyjątkowo. 8 kwietnia 2018 r. w Starej Rzeźni odbędzie się pierwsza edycja Sedina Wedding Fair. Wstęp bezpłatny.

Na odwiedzających czekać będą m.in. fotografowie, DJ-e, zespoły, floryści, dekoratorzy, specjaliści od papeterii i wynajmu sal, stoiska z biżuterią oraz sukniami ślubnymi. W jednym miejscu będzie można zapoznać się z kompletną ofertą wszystkich produktów i usług niezbędnych do organizacji ślubu.

- Będzie okazja, by z każdym ze specjalistów spokojnie porozmawiać, zorientować się w aktualnych trendach i dostępnej ofercie. Z własnego doświadczenia wiem jak istotny jest taki bezpośredni kontakt, który trudno zastąpić rozmową telefoniczną czy wymianą maili – mówi Łukasz Popielarz, szczeciński fotograf, organizator Sedina Wedding Fair.

Alternatywne targi ślubne to szansa, by odejść od sztampowej wersji ślubu i wesela. Inspiracje zaczerpnąć będzie można z klimatów boho, rustykalnych, industrialnych i DIY. Dokładne informacje o wystawcach prezentowane będą sukcesywnie na stronie sedinaweddingfair.pl i na facebookowym profilu wydarzenia.

- Wystawców będzie około 50. Chcemy, żeby to była wyselekcjonowana grupa. Zależy nam, żeby zorganizować targi z pomysłem. Zapewnić odwiedzającym przyjemną atmosferę bez gwaru i niepotrzebnego tłoku – tłumaczy Anna Gonżewska - drugi z organizatorów.

Targi odbędą się w postindustrialnych wnętrzach Starej Rzeźni na Łasztowni. Ma to zapewnić odmienny klimat od tego na podobnych wydarzeniach organizowanych wcześniej w Szczecinie w dużych halach, takich jak Netto Arena czy MTS. Wstęp na Sedina Wedding Fair będzie bezpłatny.

- Nie chcemy, żeby nasi goście musieli płacić za możliwość zapoznania się z ofertą ślubną – mówi Łukasz Popielarz. – Zainteresowanie już teraz jest duże. Cały czas odbieram telefony z pytaniami o szczegóły. To dodaje nam jeszcze więcej energii. Takiego wydarzenia jeszcze w Szczecinie nie było i jesteśmy przekonani, że wszystko musi wypalić.

Do 22 stycznia za pośrednictwem formularza na stronie sedinaweddingfair.pl mogą zgłaszać się chętni wystawcy. Pierwsza edycja Sedina Wedding Fair odbędzie się w Starej Rzeźni, w niedzielę 8 kwietnia.