spektakle i opery

Teatr "nie ma": HALO?

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Strefa Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Szwoleżerów 18A
Kiedy?
Piątek, 11.06.2021
O której godzinie?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Teatr "nie ma" zaprasza na spektakl pt. "Halo?", który odbędzie się 11.06.2021 o godz. 20:00 w Strefie Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

Spektakl odbędzie się z udziałem publiczności przy 50% obłożeniu sali. Przy wejściu obowiązkowe będzie posiadanie bezpłatnej wejściówki. Link do uzyskania wejściówki: https://app.evenea.pl/event/haloniema/?fbclid=IwAR1-BxyLJNCQzUNrkQzkEBECoiptPpEJP7JVs0OlB4QB1mu7qwXNQd73mzM

Spektakl nie będzie transmitowany w formie streamu.

"Teraz już dobrze. Bardzo, bardzo dobrze. Nie przejmuj się. Dałam ci przecież słowo, że nie będę cię niepokoić, że pozwolę ci odejść w spokoju i pożegnam się z tobą tak, jakbyśmy się rozstawali tylko do jutra. Najtrudniej jest teraz odłożyć słuchawkę i znów zostać samą..."

Monodram ruchowy inspirowany tekstem "Głos Ludzki" Jeana Cocteau. Dramat porzuconej kobiety, postępujące szaleństwo, intymna próba poradzenia sobie z rozstaniem i samotnością, oczekiwanie - mające w swoich skutkach tragiczny koniec.

Występuje: Dominika Dębiec

Reżyseria: Tatiana Malinowska-Tyszkiewicz

Muzyka: Sławomir Flis

Ruch sceniczny i choreografia: Dominika Dębiec

Wizualizacje: Seweryn Niemiec

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję